Як захиститися від ддос.

Будь сервер може піддатися хакерської ddos-атаки. І чим вище рівень організації нападу, тим більш складні і дорогі методи необхідні для захисту сервера.
Інструкція
1
Зверніться до досвідченого фахівця, який займається адмініструванням сайтів і стикався з необхідністю відображення ddos-атак. З його допомогою можна заблокувати звернення до сервера з певних країн, звідки хакери виробляють напад, а також виконати ряд інших налаштувань, що захищають сервер від зловмисників. Проте такі заходи допомагають, як правило, лише при не надто серйозних і організованих атаках.
2
Зв'яжіться з техподдержкой вашого хостингу. Часто достатньо просто змінити поточний IP-адресу, щоб початківець хакер більше не міг продовжувати атаку. Для більш ефективного захисту знадобиться міжмережевий екран, яким не завжди має хостінг компанії. Такий екран зможе відфільтрувати велику частину вхідного трафіку, щоб сервер продовжив штатну роботу.
3
Скористайтеся послугами одного із спеціалізованих хостингів, які займаються саме захистом серверів від ddos-атак, в тому числі організованих досвідченими хакерами. Перевагою такого варіанту є можливість збереження поточного IP-адреси. Весь трафік буде розподілятися на кілька серверів, кількість яких варіюється від інтенсивності атаки. В кінцевому підсумку ви будете отримувати тільки корисний трафік, в той час як запити зловмисників не зможуть пройти фільтр, і IP-адреси, які використовують хакери, будуть заблоковані, поки напад не закінчиться.
Корисна порада
Операційні системи сімейства Windows більш уразливі для нападів хакерів. Тому рекомендується використовувати на сервері тільки спеціалізовані мережеві операційні системи, для яких робота з трафіком є звичною і головним завданням.