Як дізнатися, оцинкований кузов. Як визначити оцинкований кузов по vin.

Фраза «оцинкований кузов» нерідко звучить в рекламі продавців автомобілів. В даний час виробники автомобілів застосовують термічну гальванічну або холодну оцинковку кузова. Передбачається, що така обробка захистить автомобіль від корозії і впливу дорожніх хімікатів.
Інструкція
1
Термічна обробка використовується на різних моделях марки Porsche, Volvo, Ford. Таке покриття володіє відмінною корозійною стійкістю і стійкістю до подальшої обработке.Гальваніческая оцинковка широко застосовується європейськими та азіатськими виробниками.
2
Технологія холодної оцинковки полягає в тому, що в фарбу або ґрунтовку додають мілкодисперсний цинк. По суті, даний метод є якісною забарвленням кузова, що забезпечує захист від корозії. Цей метод широко використовують європейські та азіатські концерни, що випускають моделі, призначені для масового спроса.Есть ще один метод, коли для виготовлення кузова використовують цінкрометалл. Даний метод реалізований в автомобілях марки Kia.
3
Переважна більшість виробників, які застосовують вищеназвані методи, вказують дані про наявність цинкового покриття в технічних характеристиках автомобілів і дають окрему гарантію на кузов від наскрізної коррозіі.Но є одне «але» - якщо у технічній характеристиці до терміну «оцинковка" не додано слово «повна», як, наприклад, у Audi, значить, обробку пройшли лише найбільш схильні корозії елементи. Це можуть бути поріг і днище.
4
Побачивши в рекламі дешевого автомобіля слово «оцинковка», не варто вважати, що його кузов на 100 відсотків захищений від корозії. Прагнення до зниження собівартості і окупності часто штовхає виробників на застосування недорогого матеріалу і фарбувальних засобів. Часто методи гальванічного і холодного покриття цинком не в повному обсязі виконують завдання захисту від корозії. Їх мета - знайти вигідний компроміс між невисокою ціною і збереженням довговічності. Тому склади і технології тримаються в суворій таємниці. Для стійкості кузова набагато важливіше технологічна обробка прихованих порожнин і «кишень», що захищає автомобіль від мокрого бруду.
5
Ось і виходить, що деякі продавці дешевих масових автомобілів кривлять душею. Довести чи спростувати наявність так званої оцинковки можна тільки за допомогою виконання дорогих випробувань і застосування спеціального обладнання. Тому необхідно якомога більше приділити уваги наявності гарантії виробника на кузов, ніж твердженнями рекламних проспектів про повну оцинковке кузова.