Як зробити в фотошопі гладку шкіру. Як у фотошопі зробити ідеальну гладку шкіру.

Милуючись фотографіями дівчат в глянцевих журналах, ви напевно часто захоплювалися їх чистою і гладкою шкірою. Ні зморщечки, ні зайвої родимки, ні подряпин, ні прищиків - ідеальна шкіра. Звичайно ж, насправді, шкіра моделей не так прекрасна. Потрібного ефекту домагаються професійні ретушери. Вони знають, як зробити шкіру гладкою і чистою. Професійно, звичайно, за один день обробляти ви не навчитеся. Але зробити свої фотографії трохи красивішим та привабливішим ви зможете.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Adobe Photoshop. Відразу ж створіть копію шару. Завжди потрібно працювати на копії, а початковий шар залишати без змін. Так можна буде, по-перше, порівняти результат, а по-друге, якщо щось не вийде, ви завжди зможете почати заново.
2
Для початку очистимо шкіру від дрібних прищиків і зморшок. Візьміть інструмент «лікує кисть». Затисніть клавішу Alt і клацніть мишкою по чистому ділянці шкіри. Кисть візьме зразок. Тепер клавішу можна відпустити і почати акуратно замазувати все прищики. Так можна позбутися не тільки від прищиків. «Вилікуйте» подряпинки, родимки, зморшки, мішки під очима, синці. Видаліть жирний блиск. Не забудьте розгладити шию.
3
Насправді, цієї обробки цілком достатньо, щоб виглядати на фотографії красиво, і щоб шкіра стала чистою і гладкою. Але якщо вам хочеться спробувати ще щось цікаве, створіть копію обробленого шару для продовження.
4
Скористайтеся фільтром «розмиття по Гауса». Встановіть в настройках для початку невелике значення. Натисніть ОК. Вся фотографія стала розмитою. Саме час поміняти режим накладення шару. Спробуйте наступні режими: екран, перекриття, м'яке світло, жорсткий світло. Також не забувайте регулювати прозорість шару. Погравши з цими настройками, ви обов'язково отримаєте відмінний результат.
5
Також великий вплив надає і ступінь розмиття зображення по Гауса. Спробуйте відключити верхній шар і створити нову копію шару попереднього. Знову застосуйте фільтр розмиття по Гауса, але на цей раз встановіть набагато більше значення. Поміняйте режим накладення і прозорість шару. Як бачите, результат сильно відрізняється від попереднього, хоча ви просто змінили ступінь розмиття. У будь-якому випадку ваша шкіра на фотографії гладка, чиста і приємна глазу.Сохраніте вашу роботу.
Корисна порада
Зробіть декілька варіантів: з різним ступенем розмиття, з різними варіантами режимів накладення шару. Пізніше виберіть самий вподобаний. Можливо, ви захочете залишити все отримані результати.
Однією з частих операцій обробки цифрових фотографій в Adobe Photoshop є ретуш портретів. Вона спрямована на усунення природних чи привнесених технічно дефектів шкіри обличчя людини, представленого на фото. Про те, як зробити шкіру в фотошопі красивою, написано чимало статей і керівництв. В них представлені, як прості, так і досить складні методи. Прості методи часто не поступаються складним в плані якості кінцевого зображення.
Вам знадобиться
  • Універсальний редактор цифрових растрових зображень Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в редакторі. Для цього виберіть у меню пункти "File" і "Open", або натисніть клавіші Ctrl + O.
2
Виберіть і настройте інструмент Healing Brush Tool. Інструмент доступний на основній панелі інструментів. Після вибору інструменту Healing Brush Tool, встановіть відповідний розмір кисті у верхній панелі. Розмір кисті слід підбирати залежно від дозволу зображення так, щоб їй було зручно працювати.
3
Усуньте великі дефекти за допомогою інструменту Healing Brush Tool. Натисніть і утримуйте клавішу Alt. Потім зробите клік в те місце фото, яке служитиме взірцем для відновлюваних областей зображення. Клікніть або проведіть пензлем по тому місцю фотографії, в якому необхідно усунути дефект.
4
Дублюйте поточний шар. Виберіть в меню пункти "Layer" і "Duplicate Layer".
5
Застосуйте до нового шару фільтр "Gaussian Blur". Для цього виберіть пункти меню "Filter", "Blur", "Gaussian Blur ...". У діалозі в поле "Radius" встановіть значення 60. Натисніть кнопку "OK".
6
Зітріть елементи розмитого зображення, які не є шкірою. Виберіть на панелі інструмент Eraser Tool. У верхній панелі інструментів встановіть відповідний діаметр кисті. Введіть в поле "Opacity" цієї ж панелі значення 20. Проводите пензлем по тих місцях зображення, які необхідно стерти.
7
Поєднайте шари. Для поточного шару виберіть режим відображення "Screen". Це робиться в випадаючому списку вкладки "Layers". Клацніть правою кнопкою по поточному шару в списку шарів і в випадаючому меню виберіть пункт "Merge Down".
8
Наведіть яскравість фото до колишнього вигляду. Виберіть в меню пункти "Image", "Adjustments", "Levels", або натисніть клавіші Ctrl + L. Пересувайте середній повзунок, розташований під діаграмою, поки яскравість зображення фото не стане такою ж, як до суміщення шарів. Натисніть кнопку "OK".
9
Збережіть змінений зображення. Натисніть клавіші Shift + Ctrl + S, або виберіть у меню пункти "File" і "Save As ...". У діалозі вкажіть формат, ім'я та шлях збереження файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Завжди залишайте копію початкового зображення, щоб можна було повернутися до початкового варіанту фото.
Корисна порада
Якщо необхідно видалити лише кілька окремих дефектів, немає необхідності проводити дії з розмиванням зображення в окремому шарі. Часто достатньо інструменту Healing Brush Tool.