Як створити свій поштовий ящик com.

Наявність власної електронної пошти згодиться будь-якому активному користувачеві інтернету. Електронна адреса необхідний для реєстрації в соціальних мережах, на більшості форумів, для швидкої передачі файлів. Створення поштової скриньки займає всього кілька хвилин, а його використання відкриває великі можливості для спілкування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Оберіть поштовий сервіс, на якому ви будете реєструвати свою поштову скриньку. Найпопулярніші поштові сервіси в доменній зоні «.com» - це Yahoo !, Google Mail (Gmail), MSN Hotmail. Всі вони пропонують безкоштовну реєстрацію і відрізняються між собою лише інтерфейсом і деякими параметрами поштової скриньки.
2
Зайдіть на головну сторінку сервісу (www.mail.yahoo.com, www.mail.google.com або www.hotmail.com) і знайдіть кнопку або посилання, що пропонує зареєструвати новий поштовий ящик. У Yahoo! це кнопка з написом «Створити новий обліковий запис», у MSN Hotmail - з написом «Реєстрація», а у Google Mail це посилання «Створити акаунт». Клацніть мишкою по цій кнопці або посиланням.
3
Почніть заповнювати запропоновану сервером форму. Придумайте логін, з якого буде починатися вашу електронну адресу. Вводите його латинськими літерами. При використанні служб Gmail або Yahoo! ви можете відразу ж після введення логіна перевірити його доступність. Як правило, всі поширені імена, прізвища і звичайні слова виявляються вже зайняті, в такому випадку ви можете додати до логіну які-небудь цифри.
4
Придумайте пароль, який ви будете вводити кожен раз, заходячи в свою поштову скриньку. Пароль може включати в себе латинські букви і цифри. Вимоги до його довжини різні залежно від поштового сервісу, звичайно це 6-8 символів.
5
Вкажіть особисті дані: ім'я, прізвище, стать, країну, дату народження. Заповніть інформацію, яка допоможе вам, якщо ви забудете пароль або у випадку, якщо вашу поштову скриньку буде зламаний: номер мобільного телефону, додатковий електронну адресу, секретне питання і відповідь на нього. Підходьте до заповнення цих полів вдумливо, адже дані, які ви вказуєте, дійсно можуть стати в нагоді вам.
6
Заповнивши всі необхідні поля, введіть в спеціальне віконце код, який захищає систему від автоматичних реєстрацій, і натисніть кнопку «Створити рахунок» або «Приймаю умови користувальницької угоди». Якщо ви заповнили всі потрібні поля і вірно ввели код, система перенаправить вас в створений поштову скриньку.
Зверніть увагу
Запишіть пароль до поштової скриньки і відповідь на секретне питання в доступному тільки вам місці, так ви вбережете себе від можливих складнощів.
Корисна порада
Якщо ви створюєте поштову скриньку для спілкування переважно з робочих питань, вибирайте логін, який не створюватиме про вас враження як про несерйозне і легковажному людині.