Як представити нового співробітника.

Ротація кадрів на підприємстві, залучення нових працівників - природний процес. Тому в будь-якому, навіть давно сформованому колективі, завжди може з'явитися новий співробітник. В цьому випад, перед керівником або співробітником кадрової служби постає питання про те, як представити його новим колегам.
Інструкція
1
Якщо ви брали участь у співбесіді з новим співробітником і в вирішенні питання про прийом його на роботу, то ви повинні знати основні відомості про нього. Якщо ні, то попередньо прочитайте його анкету у відділі кадрів. Для представлення вам необхідні відомості про ім'я, по батькові та прізвища, освіті і основні дані про досвід його роботи - підприємства, де він трудився і ті посади, які він займав. Якщо у цієї людини були наукові праці та публікації, то при поданні можна згадати і про це.
2
Не слід при поданні повідомляти якісь відомості про особисте життя нового співробітника. Якщо він вважатиме це доречним, він сам про це розповість. Обмежтеся анкетними даними.
3
В тому випадку, якщо це молодий співробітник, початківець свою кар'єру в ролі рядового виконавця, то його необхідно представити трудовому колективу, в якому він буде працювати, познайомити з безпосереднім начальником і показати йому його робоче місце. Можна розповісти про основні функції, які виконує даний підрозділ, і познайомити його з тими, з ким він буде безпосередньо контактувати в суміжних відділах. Ознайомте його з тими нюансами, які не знайшли свого відображення в правилах внутрішнього розпорядку.
4
Коли ви уявляєте керівника, немає сенсу називати всіх його майбутніх підлеглих, все одно він не зможе їх запам'ятати. Назвіть по іменам ключові фігури, до яких він повинен звернутися в першу чергу. Уявіть керівників груп або напрямів.
5
Постарайтеся, щоб процедура не носила сухого, офіційного характеру, адже і новий співробітник, і колектив все одно будуть випробовувати легке напруження і збентеження. Жарт - саме те, що треба в цій ситуації, щоб людина з перших хвилин свого перебування в новому колективі відчув до себе доброзичливе ставлення і розташування своїх колег.