Як зробити маску мишки.

Щоб свято стало ще веселіше і яскравіше, можна влаштувати маскарад. Для цього дійства потрібен костюм і, звичайно ж, маска. Якщо костюм можна зшити або переробити зі старого одягу, то виготовлення маски потребують деякого майстерності.
Вам знадобиться
  • - еластичний трикотаж;
  • - сірий картон або оксамитова папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - м'яка дріт.
Інструкція
1
Зшийте з високоеластичного трикотажу сірого кольору шапку у формі кольчужного шолома. З сірого картону або оксамитового паперу виріжте саму маску, враховуючи особливості мордочки миші. Для початку потренуйтеся на газеті, а потім найвдаліший варіант використовуйте як шаблон. Якщо маска виходить занадто м'якою, її край зсередини обклейте щільним картоном. Виріжте отвори для очей, але не відрізайте повністю картон, зробіть вгорі повіки.
2
Злегка зігніть маску, щоб вона стала опуклою. Кінчик носа зробіть рожевим або чорним, виріжте його з картону або оксамитового паперу і акуратно приклейте до маски. Тепер проткніть його збоку і вставте м'яку дріт, щоб вийшли вуса. Тепер вам потрібно вирізати вуха також з сірого картону або оксамитового паперу. Внутрішню частину вух зробіть з рожевого паперу або тканини. Приклейте внутрішню частину вуха до основної його частини і прикріпіть до маски.
3
Прив'яжіть до маски зав'язки або гумку. Спочатку одягається шапка, а потім сама маска.
4
Є інший спосіб створення подібних виробів, більш простий. З щільного картону виріжте маску у формі мордочки миші. Намалюйте всі основні деталі акриловими фарбами, а потім розфарбуйте. З картону виріжте обруч-смужку на голову, а потім прикріпіть до маски. Якщо вам хочеться створити більш якісну і яскраву маску, спробуйте виготовити її з пап'є-маше.
5
Виготовте форму майбутнього виробу з пластиліну або висихає на повітрі глини. Намажте форму вазеліном. Обліпили її шматочками щільного паперу в 5-7 шарів. Кожен наступний шар потрібно рясно змащувати клеєм і розгладжувати, щоб не було бульбашок повітря.
6
Коли маска буде готова, залиште її сушитися. Після повного висихання почніть прикрашати ваше виріб. Прикріпіть вуха, вуса, ніс, можна наклеїти зверху сіру оксамитову тканину або бахрому.