Як оновити прошитий xbox. Як прошити xbox 360 самому фото.

Багато власників прошитих приставок Xbox стикаються з проблемою оновлення свого пристрою. Справа в тому, що в цьому випадку частина функцій приставки блокується, що складає певні незручності. Для того щоб вирішити дану проблему необхідно провести ряд операції, які нагадують перепрошивку.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі інтернет і скачайте дві програми: DosFlash 16 для роботи з прошивкою і iXtreme firmware для патча консолі. Бажано вибирати саму останню версію, яка містить в собі необхідні оновлення для приставки Xbox. Збережіть дані папки на робочому столі комп'ютера.
2
Підготуйте дискету або флешку. Для цього необхідно зайти в «Мій комп'ютер» і натиснути на необхідному диску правою кнопкою мишки. Далі вибираєте розділ форматування і ставите галочку біля пункту «Створення завантажувального диска MS-DOS». Скопіюйте викачані файли програми DosFlash 16 на дискету.
3
Розберіть приставку так, щоб можна було дістатися до SATA роз'єму приводу пристрою. Вимкніть комп'ютер і розберіть його корпус. Вимкніть від материнської плати всі SATA пристрою і підключіть до неї SATA роз'єм приводу Xbox. Увімкніть комп'ютер і зайдіть в BIOS, де встановіть завантаження з дискети або флешки. Збережіть настройки. Перезавантажте систему.
4
Увімкніть приставку Xbox після того, як з'явиться командний рядок. Введіть у ній напис "dosflash16". Підтвердіть операцію зазначенням номера пристрою «0» або «1». Після цього необхідно відключити і включити приставку, щоб з'явився запит, в якому виберіть пункт Read (R). Натисніть Enter і введіть назву для оновленої прошивки. Після того як вона буде збережена, необхідно вимкнути комп'ютер і приставку і включити всі SATA пристрою на місце. Зайдіть в BIOS і поставте початкові налаштування завантаження.
5
Розпакуйте оновлену прошивку Xtreme firmware і виберіть в ній папку, яка відповідає швидкості вашого приводу приставки. У цю папку необхідно скопіювати файл, після чого запустіть Make iXtreme firmware.bat, аби склалося оновлення ix14.bin. Для того щоб встановити його на приставку і тим самим оновити Xbox, необхідно повторити дії попереднього пункту. Однак в момент запиту вкажіть пункт Write (W), після чого вказуєте ix14.bin.