Як зробити костюм лисиці. Як швидко зшити костюм лисички для дівчинки.

Порадуйте дівчинку яскравим костюмом лисички до Новорічного карнавалу. Зробити такий костюм зовсім не складно, а виглядає він завжди ефектно і пробуджує в дитині бажання пограти.
Вам знадобиться
  • - помаранчеві колготки;
  • - чорна футболка;
  • - тканина для спідниці і жилета;
  • - шматочки хутра білого і червоного кольору;
  • - обруч і картон для вушок;
  • - косметичні олівці;
  • - чорні рукавички.
Інструкція
1
Знайдіть чорну футболку з довгими рукавами і колготки оранжевого кольору, це буде основа костюма. Виготовте спідницю з двох шматків червоної або помаранчевої тканини: можна взяти для цього стару футболку, будь-яку іншу річ відповідного кольору. Зшийте два шматки тканини, подол підробити і пришити оторочку з білого або червоного хутра; зверху спідницю посадите на гумку.
2
Сшейте жилет для костюма: знадобиться один шматок тканини відповідного розміру і такого ж кольору, як спідниця. Складіть його навпіл, зшийте правий і лівий зрізи, залишивши отвори для рук, проріжте отвір для голови. Підробити низ і горловину руками, пришити до низу і проймах смужки хутра.
3
Використовуйте замість хутра для облямівки жилета і спідниці червону або помаранчеву стрічечки, порізані поперек (розріз повинен закінчуватися за півтора-два сантиметри до протилежного краю стрічки).
4
Виріжте хвіст лисиці з хутра (дві деталі), зшийте, набийте ватою або синтепоном. Замість хутра можна взяти будь-яку м'яку тканину відповідного кольору. Пришийте хвостик до спідниці ззаду, біля краю гумки. Кінчик хвоста оберніть білою тканиною або шматочком хутра, прикріпіть за допомогою клею або пришийте руками.
5
Зробіть вушка лисиці: візьміть головний ободок, виріжте з м'якої помаранчевої тканини або хутра смужку відповідної довжини, складіть уздовж виворотом вгору, зшийте з трьох сторін, виверніть наявності, просмикніть обруч, зашейте відкритий кінець. Виріжте вушка з картону, обтягніть їх такою ж тканиною або хутром, зшийте так само, як обтяжку для обідка, пришийте до обідка.
6
Нанесіть грим на обличчя перед виступом: намалюйте чорним олівцем вусики і зафарбуйте кінчик носа. Костюм доповніть парою чорних рукавичок зі шкіри або з тонкої тканини. Прикріпіть пару білих або помаранчевих помпонів до туфельок або чешкам, помпони зробіть зі шматочків хутра або з м'якої тканини, набитою синтепоном.