Як вибрати хорошу квартиру.

Щоб придбати дійсно хорошу квартиру, необхідно особисто оглянути і досконально вивчити всі пропоновані варіанти. Не варто поспішати з прийняттям рішення. Куплена поспіхом нерухомість може піднести вам масу неприємних сюрпризів.
Інструкція
1
Якість житла залежить від багатьох факторів. Тут роль відіграють і вік будинку, і матеріал (цегла, панель та ін.), І якість будівництва. Якщо перші два пункти відображені в документах, то перевірити наскільки сумлінно будівельники виконали свої обов'язки можна лише шляхом поверхневого візуального огляду.
2
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами, то придбайте квартиру в цегляному будинку (він набагато тепліше панельного) на третьому або четвертому поверсі. По-перше, тиск води тут досить висока, а на верхніх поверхах в подальшому можуть виникати проблеми (слабкий напір). По-друге, вода, що йде з ТЕЦ, піднімаючись по трубах вгору, поступово остигає, і мешканці верхніх поверхів часто нарікають на холодні батареї.
3
При виборі квартири в новобудові зверніть увагу не тільки на внутрішній стан майбутнього житла, а й на прилеглу до будинку територію. Пройдіться по околицях і зверніть увагу, чи є поблизу парковки, магазини, аптеки та інші необхідні установи.
4
Якщо вам пропонують нову квартиру з прекрасним видом на річку (причому водоймище знаходиться в безпосередній близькості до будинку), не поспішайте погоджуватися. У сезон паводку вода може вийти з берегів і підмивати фундамент. Усі витрати на ремонт понесуть мешканці, бо дані квартири є приватною власністю.
5
Якщо ви вирішили придбати квартиру на вторинному ринку, то зберіть якомога більше інформації про вашу майбутню нерухомості. Зверніться до дільничного і розкажіть, що збираєтеся придбати квартиру в даному будинку. Розпитайте його про господарів житла. Часто саме в ході такої невимушеної бесіди з'ясовується, що власники цієї квартири зовсім інші люди, а особи, які намагаються її продати насправді аферисти. Дізнайтеся також, яка криміногенна обстановка в даному районі, чи є соціально небезпечні елементи серед ваших майбутніх сусідів.
6
Якщо з якихось причин ви не зможете поговорити з дільничним, то задайте ці питання мешканцям будинку. Обов'язково запитаєте, як часто в будинку відключають світло і воду, як давно в будинку робили капітальний ремонт.
7
Зверніть увагу і на внутрішній стан квартири (особливо комунікації - труби, електропроводку). Розпитайте господарів, які види перепланувань вони робили (переносили розетки, прибирали стіни, латали дверні отвори і т.д.). Якщо більшість комунікацій нові, в кімнатах зроблений якісний ремонт, а навколо живуть порядні сусіди, вважайте, що вам вдалося знайти хорошу квартиру.