Як провести веселий корпоратив. Як провести веселу лотерею.

Для проведення корпоративу, звичайно, можна найняти спеціальну команду професіоналів, яка спеціалізується на підготовці свят. Але цілком взможно обійтися і власними силами. Потрібно тільки пам'ятати, що корпоратив - це не просто спосіб розважитися. Він допомагає згуртувати і ближче познайомити людей, що працюють в одній компанії.
Інструкція
1
Продумайте місце і час свята. Якщо учасників заходу багато, то краще всього зняти відповідне приміщення. Складіть меню закусок і напоїв.
2
Якщо колектив в основному молодіжний, то можна влаштувати активний відпочинок. В якості місця проведення підійдуть: боулінг, каток, роллердром, картинг. У цьому випадку навіть не доведеться особливо продумувати програму, її припускає саме вибране місце.
3
Для солідного колективу краще вибрати класичний застільний варіант і продумати розважальні заходи.
4
Складіть план розміщення гостей свята. Зробіть таблички з іменами і прізвищами і поставте їх на відповідних місцях. При цьому постарайтеся посадити разом людей з різних відділів, щоб у них була можливість поспілкуватися і трохи краще дізнатися один одного в неофіційній обстановці.
5
Подбайте про вибір музики. Якщо ви запрошуєте музикантів або діджея, обговоріть з ними бажане музичний супровід. Зрозуміло, що не вийде врахувати музичні смаки кожної людини, тому у виборі керуйтеся віковою категорією співробітників і популярними сучасними піснями.
6
Напишіть сценарій. Він повинен включати в себе різні конкурси, вручення призів та заохочувальних подарунків. Від якості та цікавинки проведених конкурсів в чому залежить атмосфера свята.
7
Проведіть конкурс під назвою «Погляд у майбутнє». Для цього розділіть всіх учасників корпоративу на три команди. Їх завданням буде за певний час зобразити на малюнку вашу компанію через десять, п'ятдесят і сто років. В якості суддів нехай виступить керівництво.
8
Розіграйте лотерею. Для цього заздалегідь підготуйте невеликі папірці з номерами і ємність, куди вони будуть міститися. Нехай кожен співробітник витягне за такою папірці. Наприкінці святкування визначте виграшні номери. Подарунки можуть бути значущими, а можуть бути жартівливими і супроводжуватися веселими примовками.
9
Дайте слово директору. Нехай він проведе невелику вікторину на знання власної компанії. Питання можуть бути самими різними: від року заснування, до кількості відділів і співробітників.
10
Влаштуйте конкурс краси серед жінок. Але при цьому постарайтеся нікого не образити і придумати титул для кожної. Наприклад, якщо у вас працюють жінки у віці, то їм можна дати титул «Міс мудрість», «Міс незамінний досвід» і так далі. Титулувати жінок повинні, звичайно ж, чоловіки.
11
Запросіть кількох учасників і загадайте їм імена співробітників. Після чого вони повинні будуть зобразити їх портрети. Перемагає той, чию роботу розгадають швидше. Якщо у вас колектив художників, то ускладніть завдання - нехай малюють з зав'язаними очима.
12
Передбачите час для танців. Не перетворюйте корпоратив в тільки лише конкурсну програму. У гостей повинна бути можливість спокійно поспілкуватися один з одним і потанцювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EiQE9oL9Oag