Як прати кеди. В якому режимі випрати кеди в пральній машині автомат.

Більшість сучасної молоді воліють носити ганчіркові кеди, вони найбільш зручні в шкарпетці. Але кеди, також як і інше взуття, схильні до різних забруднень, тому їх необхідно піддавати чищенню. Чи не кожну взуття можна прати, але прати кеди - можна. Для цього потрібно врахувати кілька тонкощів.
Інструкція
1
Найпростіше випрати улюблені вами кеди в пральній автоматичній машині. Єдина вимога - якість взуття повинно бути хорошим, китайські одноденні кеди після такої екзекуції розклеїли, не дочекавшись режиму полоскання. Перед пранням потрібно як слід очистити взуття від шматків бруду і застряглого сміття в підошві. Устілки і шнурки можна випрати вручну, але це зовсім не обов'язково.
2
Покладіть кеди в барабан пральної машини, насипте в відсік для миючих засобів невелику кількість порошку (інакше буде багато піни і на взутті залишаться розводи). Якщо ваші улюблені кеди білого кольору, можна сміливо додати пральний порошок з відбілюючим ефектом.
3
Можна придбати в господарському магазині спеціальний мішок, призначений для прання взуття. Поставте делікатний режим прання, температура води при цьому не повинна перевищувати сорока градусів. Разом з кедами можна покласти непотрібні ганчірки або невеликий килимок, це допоможе не тільки знизити шум від биття взуття, але і помітно поліпшить якість прання.
4
Після того, як процес прання буде завершено, вийміть кросівки і туго набийте їх газетами або іншим папером, періодично міняйте при намоканні. Залиште сушитися в природних умовах, подалі від опалювальних приладів, так як кеди під впливом гарячого повітря можуть деформуватися.
5
Якщо ви не ризикуєте прати кеди в автоматичній машині, можна обійтися і руками. Для цього витягніть устілки і шнурки, виперіть їх окремо з господарським милом. Очистіть підошву від пилу та сміття. Налийте в таз теплу воду і додайте пральний порошок, покладіть кеди і залиште на деякий час відмокати. Щоб очистити забруднення з тряпичной взуття (особливо якщо вона білого кольору), скористайтеся м'якою щіткою або губкою. Ретельно отмойте внутрішню і зовнішню частину кед. Потім ретельно прополощіть в теплій воді і акуратно відіжміть. Висушіть вищеописаним методом.