Як провести чаювання.

Ах, який гарний гарячий, ароматний, міцно заварений чай в холодний зимовий вечір! З чашки піднімається вгору тоненький димок, по тілу розливається приємне тепло, і всі проблеми і тривоги кудись зникають у міру того, як закінчується прекрасний напій. А влітку, коли на дачі в старій альтанці збирається приємна компанія, так до речі доводиться китайський зелений освіжаючий чай. Проведення чаювання - це ціле мистецтво. Але вчитися йому приємно і цікаво.
Інструкція
1
Чаювання по-русскіПозовіте на чай хороших друзів і близьких. Душевна компанія, неспішні розмови і задоволені посмішки - ось головні складові російського чаювання. Постеліть на великий круглий стіл красиву скатертину і заваріть чорний чай без всяких добавок в порцеляновому заварювальному чайнику. Чай повинен бути дуже міцним. В кружку наливається трохи заварки, а потім вона розбавляється крутим окропом із чайника або термоса. Поставте на стіл якнайбільше закусок. Рибні або м'ясні пироги, солодка випічка, цукерки, мед, варення - все буде доречно на столі. Чаювання по-російськи припускає, що ніхто не піде з-за столу голодним.
2
Чаювання по-кітайскіПріобретіте спеціальну чайну посуд. Вам знадобляться високі керамічні кружки з кришками - гайвані, невеликі чашечки, спеціальний піднос і керамічний чайник з відкритим верхом - чаша справедливості. Облийте весь посуд окропом. Потім покладіть заварку в гайвань і залийте її гарячою водою, 90 ° С. Через хвилину злийте воду в піднос. Листочки чаю розкриються і підготуються до віддачі аромату і смаку. Заново залийте гарячу воду в гайвань, дайте настоятися 1-2 хвилини і перелийте чай в чашу справедливості. А ось тепер можна повільно розливати благоухающий напій в маленькі чашечки і пропонувати гостям. Заварювати справжній зелений чай можна ще кілька разів. Цукор, мед і печива на китайському чаюванні будуть зайвими. Дозвольте гостям насолодитися тонким смаком чаю і його ніжним ароматом.
3
Чаювання по-брітанскіПодготовьте стіл у найбільшій і красивою кімнаті, але ні в якому разі не на кухні. Для англійського чаювання вкрай важливі деталі. Скатертина має бути однотонною, бажано білої. Весь посуд має бути з одного фарфорового сервізу білого або біло-синього кольору. Крім чайних пар і чайника з чаєм обов'язково повинні бути глечик з молоком, глечик з окропом, десертні тарілки, чайні ложечки, ножі і виделки для десерту, солодкі закуски до чаю і серветки. Не забудьте поставити на стіл вазу з квітами. Чай заварюється виходячи з того, що його не будуть потім в чашках розбавляти окропом. Після того як чай розіллють по чашках, в чайник відразу додають окріп з глечика для повторного чаювання. Після того, як всі умовності дотримані, можна акуратно отхлебнуть гарячий чай, взяти тане в роті імбирне печиво і відчути себе справжнім англійським аристократом.