Як вибрати риб'ячий жир. риб'ячий жир виробник в капсулах купити.

Правильний вибір риб'ячого жиру - гарантований запорука того, що він піде вам на користь. Між тим, купити дійсно якісний риб'ячий жир досить проблематично. Справа в тому, що цей продукт не є ліками і, отже, не регламентується нормами. Залишається покладатися на сумлінність виробників і на свої знання про правильний вибір.
Інструкція
1
Запитуйте у продавця сертифікат. Хороший риб'ячий жир неодмінно має цей документ, в ньому має бути присутня інформація про сировину (або це печінка тріски, або заполярний лосось, або підшкірне тюленяче сало, або покровное сало китів, і т.д.), а також офіційне підтвердження про відсутність у продукті токсинів та інші дані.
2
Вивчіть етикетку. Якщо ваша мета - купити корисну добавку до свого раціону, щоб поповнити його поліненасиченими жирними кислотами Омега-3, зверніть увагу на назву продукту. Він повинен іменуватися «Медичний риб'ячий жир" (не ветеринарний, не харчова та інші.). На етикетці або упаковці риб'ячого жиру обов'язково повинна бути вказана частка змісту поліненасичених жирних кислот Омега-3 (відсоток жирних кислот від загальної маси препарату). Прийнято вважати, що жирів має бути не менше 15%, хоча у деяких виробників ця частка може становити і 25 і 30%, а то і більше. Норми не существует.Еслі ви прочитали на етикетці, що даний риб'ячий жир приготований за допомогою методу молекулярної диференціації, можете сміливо брати такий продукт. Правда, він може коштувати дорожче, зате ви будете впевнені у високій якості цієї добавки. Справа в тому, що при цьому процесі виявляються по-справжньому корисні жири Омега-3.
3
Небагато покупці звертають увагу на те, що на деяких продуктах написано «Риб'ячий жир», а на інших «Рибний жир». Між тим, різниця є, і вона полягає в частці змісту Омега-3. Риб'ячий жир виробляється в основному з печінки тріскових риб. У ньому багато вітамінів А, Д і Е, але мало Омега-3. Для виробництва рибного жиру використовуються м'язові волокна риб, в ньому міститься велика кількість Омега-3, але менше вітамінів. Вибір залежить від цілей прийому препарату.
4
Якщо ви вибираєте риб'ячий жир в капсулах, звертайте увагу на речовина, з якої вони виготовлені. Деякі виробники використовують желатин тваринного походження, інші - рибний желатин. У першому випадку продукт дешевше. Також дивіться на вагу капсули. Виходячи з ваги однієї капсули, ви будете розраховувати свою добову норму (для дорослої людини це 650-100 мг).
5
Якщо ваш вибір - риб'ячий жир «на розлив», то дивіться, щоб пляшка була темного скла і щільно закупорена, т.к. під впливом світла і кисню Омега-3 швидко окислюється і розкладається. Користі від такого продукту не буде.
6
Звертайте увагу на виробника. Фахівці вважають, що кращий риб'ячий жир виробляють в Норвегії - країні, яка є головним постачальником даного продукту на світовий ринок (більш 80%). З вітчизняних продуктів традиційно цінується риб'ячий жир Архангельського і Мурманського рибних комбінатів.
7
Не забувайте дивитися на дату виготовлення. Звичайний термін зберігання риб'ячого жиру - 2 роки. Деякі виробники ставлять менші або більші терміни придатності. Завжди зіставляйте означений термін придатності з датою виготовлення продукту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_j5KDu5FHvE
Корисна порада
Риб'ячий жир має протипоказання у застосуванні. Перед прийомом проконсультуйтеся у лікаря.
Риб'ячий жир є основним джерелом поліненасичених жирних кислот (або омега-3). Ці речовини є життєво важливими для організму. Особливо корисний риб'ячий жир для вагітних жінок.

Користь риб'ячого жиру для вагітних жінок

Жирні кислоти омега-3, які входять до складу риб'ячого жиру, пригнічують запальні процеси, зміцнюють центральну нервову систему, сприятливим чином впливають на серце і імунну систему, ослаблену вагітністю. Ці речовини необхідні організму для вироблення простагландинів, які допомагають регулювати найважливіші фізіологічні функції: згортання крові, артеріальний тиск, передачу нервових імпульсів, функції шлунково-кишкового тракту та інших внутрішніх органів.
Вживання риб'ячого жиру після пологів сприяє виділенню грудного молока.
Вживання риб'ячого жиру робить сприятливий вплив на перебіг вагітності. Риб'ячий жир запобігає передчасні пологи, збільшує масу тіла новонародженого, знижує ризик прееклампсії (патологія вагітних, при якій розвивається підвищений артеріальний тиск). А от дефіцит в організмі жирних кислот омега-3 підвищує ризик розвитку післяпологової депресії. Риб'ячий жир і що у ньому жирні кислоти потрібні для розвитку зору та нервової системи майбутньої дитини. Прийом риб'ячого жиру під час вагітності знижує ризик алергії у новонародженого. Дослідження російських і британських учених, підтверджені численними тестами, виявили, що риб'ячий жир допомагає розвитку координації дитини.

Як приймати риб'ячий жир

Приймати риб'ячий жир в період вагітності буде більш корисно, ніж вживати в їжу жирну рибу, в якій також містяться кислоти омега-3. У рибі може міститися ртуть у великих кількостях, а риб'ячий жир в капсулах або у формі рідини є абсолютно безпечним для вагітної жінки. При покупці продукту слід звертати увагу на його запах і смак. Якщо він має характерний «рибний» запахом, швидше за все, він почав псуватися. Якісний риб'ячий жир має слабкий, хоч і специфічний, запах. При непереносимості смаку і запаху цього продукту рекомендується приймати капсули з риб'ячим жиром.
Джерелами жирних кислот омега-3 є різні види жирної риби: лосось, сардини, тунець, оселедець, кілька.
Рекомендована щоденна норма риб'ячого жиру для дітей до вісімнадцяти місяців становить шістдесят міліграмів на один кілограм маси тіла. Дітям у віці півтора-п'ятнадцяти років щодня рекомендується тридцять міліграмів продукту на один кілограм маси тіла. Дорослим необхідно щодня приймати п'ятсот міліграмів риб'ячого жиру, вагітним жінкам і жінкам в період грудного вигодовування - триста міліграмів. Протипоказання до застосування риб'ячого жиру: камені в жовчному або сечовому міхурі, камені в нирках, активна форма туберкульозу, захворювання печінки, ниркова недостатність, виразка дванадцятипалої кишки і шлунка, порушення функцій щитовидної залози, надлишок вітаміну D і кальцію.