Як намалювати індіанця.

Для того щоб намалювати індіанця, необхідно намалювати звичайної людини і виділити риси, характерні саме для представників корінного населення Америки. Також важливо підкреслити їх самобутнє вбрання та аксесуари.
Інструкція
1
Зробіть начерк олівцем тіла людини. Коли основні частини тіла намальовані, приділіть увагу деталям, які відрізняють людей індіанської раси від інших. По-перше, зробіть тіло кремезним, міцним і м'язистим. По-друге, прорисуйте високі вилиці і орлиний ніс. По-третє, покажіть глибоко посаджені очі. Зверніть увагу на той факт, що на обличчях індіанських чоловіків практично не росте волосся, тому не малюйте індіанця з вусами або бородою. Якщо ви хочете зобразити похилого індіанця, замість бороди виділіть на його обличчі глибокі носогубні складки. Для людей з червоною шкірою характерні великі губи, проріз рота покажіть горизонтальній і досить великий.
2
Намалюйте одяг представника індіанської культури. Вона зшита зі шкір тварин і грубого полотна, витканого в домашніх умовах. Пам'ятайте, що індіанські племена не знали гудзиків, вся їх одяг кріпилася на тілі ремінцями і тесемочками. На ногах людини покажіть мокасини, зшиті зі шкір. У кожного індіанського племені було своє тотемна тварина, і в шатах часто присутнє зображення цього звіра. Його наносили природними фарбами або вишивали нитками. Індіанські племена Південної Америки використовували в якості одягу листя дерев і плетені спідниці.
3
Забезпечите людини споконвічно індіанськими атрибутами - луком, стрілами. Якщо ви малюєте індіанця біля води, можна зобразити пирогу або весла. Пам'ятайте, що представники войовничих племен часто носили зв'язки скальпів, знятих з убитих ворогів. Індіанці, що проживають в Південній Америці більш миролюбні, але вони теж полювали, і оскільки в джунглях Амазонки лук і стріли марні, вони використовували списи або трубочки з отруєними стрілами.
4
Зобразіть головний убір індіанця. Найвідоміший з них - це пов'язка, вишита бісером, з пір'ям орла, спадаючими на плечі. Індіанські воїни збирали волосся в пучок і вставляли в нього пір'я. Корінні жителі амазонських лісів стригли волосся «під горщик», але теж любили прикраси з пір'я екзотичних птахів і намистин.
5
Розфарбуйте малюнок. Для тіла використовуйте червонувато-коричневі кольори, а для одягу натуральні відтінки фарб.