Як гріти ніс сіллю. погріти сіль на ніс.

Затянувшийся нежить завдає чимало клопоту. Але ще гірше, коли він ускладнюється або переходить в хронічну форму. Однак якщо вчасно провести зігріваючі процедури для носа, можна уникнути всіх небажаних наслідків.
Вам знадобиться
  • - крупна йодована сіль;
  • - сковорода для розігрівання солі;
  • - два фланелевих мішечка.
Інструкція
1
Щоб ушкоджена слизова носа швидше відновилася і ніс почав вільно дихати, необхідний час. Але за допомогою теплової процедури, наприклад, прогрівання носа сіллю, можна прискорити процес одужання. Однак не використовуйте це спосіб, якщо є гнійні виділення. Вплив теплових процедур в цьому випадку протипоказано, оскільки вони можуть посилити перебіг запального процесу і поширити його на лобові пазухи і оболонки мозку.
2
Поєднуйте прогрівання носа сіллю з іншими процедурами - промивання носових ходів сольовим розчином, трав'яними інгаляціями і краплями (аптечними або натуральними). Комплексний підхід значно прискорює процес відновлення його слизової. Однак будь-які методи лікування проводите регулярно - 3-5 разів на день протягом 1-2 тижнів.
3
Для прогрівання носа розжарити на сковороді стакан крупної йодованої солі. У гарячому вигляді насипте її в два різних мішечка (бажано з фланелевою тканини) і щільно зав'яжіть. Далі прийміть зручне положення, лежачи на спині (без подушки). Прикладіть мішечки з сіллю з боків від крил носа, тобто на область передніх носових пазух. Дайте шкірі адаптуватися до тепла і по мірі її звикання притисніть сіль щільніше.
4
Прогрівайте ніс сіллю протягом 10-15 хвилин. Після закінчення процедури дотримуйтесь постільний режим не менше 30 хвилин. Подбайте заздалегідь, щоб під час прогрівання не було протягів або прохолодною температури в кімнаті, і протягом усього сеансу тримаєте ноги в теплі. Ці нюанси посилюють протизапальну дію тепла.
5
Повторюйте цю процедуру кілька разів на день, особливо в перші дні після початку нежиті, поки процес не встиг перейти в гнійний. Для кожного прогрівання краще використовуйте нову порцію солі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sugxFtindwA
Корисна порада
Не використовуйте замість текстильного мішечка пластик або целофан. Ці матеріали при взаємодії з гарячим виробляють токсичні речовини.