Як захистити себе від електромагнітного випромінювання.

Як відомо, мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого життя. Мобільники є практично у всіх, проте не всі знають, що вони є джерелом електромагнітного випромінювання, яке може зробити негативний вплив на стан здоров'я людини. Щоб убезпечити себе від цього, потрібно лише дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Носіть мобільний телефон якомога далі від життєво важливих органів. Інтенсивність випромінювання зменшується при збільшенні відстані. Найкраще носите телефон не в кишені, а в портфелі або сумці, так як, перебуваючи в режимі очікування, він все одно продовжує обмінюватися даними з мережею.
2
Дочекайтеся з'єднання, перед тим як підносити мобільний до голови, адже прийом або посил виклику є самим піком випромінювання. Щоб зменшити вплив мобільного телефону, користуйтеся гарнітурою «вільні руки». Так стільниковий перебуватиме далі від голови.
3
Обмежте використання стільникового за наявності медичних протипоказань і вагітності. Не дозволяйте маленьким дітям використовувати телефон як іграшки, адже, як відомо, дитячий організм найбільш схильний до негативного впливу випромінювань.
4
Під час розмови знімайте окуляри з металевою оправою, так як вона може стати другим випромінювачем і призведе до збільшення інтенсивності електромагнітного випромінювання на певні ділянки головного мозку.
5
Уникайте розмов по телефону, перебуваючи в закритому просторі (ліфті, автомобілі, гаражі і т.д.), так як там виникає так званий металевий «екран», що викликає погіршення радіозв'язку. В свою чергу, стільниковий збільшує свою потужність. У приміщеннях із залізобетонних конструкцій розмова по мобільному телефону ведіть, перебуваючи на балконі, лоджії або біля великого вікна.
6
Не користуйтесь телефоном під час сильної грози, оскільки вірогідність попадання блискавки в апарат значно вище ймовірності попадання в людини.
Корисна порада
Рекомендується, щоб розмова по телефону тривав якомога менше; краще поговорити 5 разів по 1 хвилині, ніж 1 раз 5 хвилин.При покупці телефону вибирайте той, який має найменшу потужність випромінювання. Максимальна дозволена потужність на території РФ - 100 мкВт/см2.
Сучасні технології дозволяють облаштувати житло з повним комфортом. Людина не уявляє своє життя без побутових приладів, телефонів, супутникових тарілок. Але наскільки вони безпечні для здоров'я? Чи дбаємо ми про екологічну складову свого житла?
Інструкція
1
Більшість матеріалів для оздоблення будинків виготовляють з природних і синтетичних речовин, поєднання яких може згубно впливати на здоров'я людини. Ви в'їжджаєте в новий будинок або квартиру, а повітря в ній вже містить понад 100 видів органічних сполук, які можуть викликати алергію, неприємні відчуття в очах, нежить, головний біль, нудоту і ряд інших расстройств.Необходімо оточити себе рослинами. Вони активно вбирають все шкідливе і виробляють кисень, благотворно впливаючи на людину. Високоефективними очисниками повітря серед рослин вважаються циперус, алое, герань. Кімнатна троянда має здатність позбавляти від втоми і дратівливості.
2
Наші кухні володіють особливою перенасиченістю електромагнітними полями. Тут знаходяться електричні та газові печі, мікрохвильовки, холодильники і ще ціла купа побутових приладів. Всі вони, накладаючи один на одного електромагнітні поля, є джерелами найпотужніших випромінювань. Намагайтеся не включати одночасно всі прилади. Влаштуйте в одному з куточків кухні оранжерею. Це допоможе хоча б трохи знизити негативну енергетику.
3
Тема про шкоду мобільних телефонів мусується давно. І думки про це до цих пір залишаються самими суперечливими. Все ж власникам телефонів рекомендується дотримуватися запобіжних заходів: не користуйтеся телефоном без необхідності, розмовляйте по телефону не більше 3-4 хвилин.
4
Комп'ютер, при невмілому поводженні з ним, також може негативно впливати на здоров'я. Найбільше страждають очі, нервова, серцево-судинна системи, знижується імунітет. Так як робота за комп'ютером - необхідність, намагайтеся правильно організувати робоче место.Позаботьтесь про те, щоб ні одне джерело світла не був спрямований прямо в очі. Монітор повинен знаходитися від очей на відстані 50-70 см. Особливо небезпечна робота за комп'ютером для дітей. Для дошкільнят тривалість ігор на комп'ютері не повинна перевищувати 10 хвилин, для учнів - півгодини.
5
Серйозну небезпеку для здоров'я представляє споживана нами вода. Потрапляючи в організм, забруднена вода викликає до 80% всіх відомих хвороб. Тому візьміть за правило обов'язково кип'ятити воду або фільтрувати її.
Корисна порада
Частіше провітрюйте квартиру. Намагайтеся купувати меблі з урахуванням їх екологічних якостей. Не зловживайте лакофарбовими покриттями. Зберігайте предмети побутової хімії тільки герметично закритими. Скоротіть до мінімуму час користування фенами, електробритвами, мікрохвильовими печами, електричними прасками.