Як прикрасити під'їзд нареченої.

За давньою традицією весілля починається з будинку батьків нареченої. Викуп є самим хвилюючим і улюбленим моментом на святі. Наречений доводить свою любов до майбутньої дружини і мужньо проходить усі випробування. Для того щоб викуп вийшов оригінальним і красивим, необхідно не тільки придумати хороший сценарій, але і прикрасити під'їзд, створити потрібну святкову атмосферу.
Інструкція
1
Почніть прикрашати з входу в під'їзд. Замаскуйте творчість дворових художників чи інші вади. Для цього можна використовувати яскраві святкові плакати, гірлянди і різні композиції з повітряних куль. Плакати можна придбати в спеціальному магазині або попросити, щоб кого-небудь з подруг намалював їх.
2
З кольорового паперу і фольги виріжте сердечка, квіти, зірочки. Напишіть на них маленькі віршики про весілля чи побажання, прикріпіть на стіни будинку за допомогою двостороннього скотча.
3
Вхід у під'їзд прикрасьте величезною аркою з повітряних куль. Використовуйте для цього не більше двох-трьох кольорів куль.
4
Для прикраси сходів використовуйте драпіровку з тканини, великі і маленькі штучні квіти, кулі, наповнені гелієм.
5
Стіни під'їзду прикрасьте повітряними кулями, плакатами, сердечками, вирізаними з кольорового паперу. Кулі будуть виглядати набагато ефектніше, якщо їх прикріпити не по одному, а пучками. Їх можна з'єднати по п'ять-сім штук, щоб вийшли квіти. Зробіть на стіні з червоних куль величезне серце.
6
Використовуйте спеціальні наклейки для декору, штучні квіти, різні стрічки, бантики і кольорові крейди, які потім можна буде легко стерти.
7
Якщо під'їзд дуже вузький, тоді краще прикріпити повітряні кулі до стелі, щоб вони не займали собою весь простір. Зв'яжіть кулі між собою і зробіть з них гірлянди. Прекрасно виглядатимуть гірлянди з яскравих штучних квітів.
8
Пелюстки троянд додадуть романтики і створять особливу атмосферу. Порозсипайте їх по сходинках, починаючи від входу в під'їзд і закінчуючи квартирою нареченої. Замість них можна використовувати конфетті або маленькі зірочки, сердечка.
9
На двері в квартиру повісьте плакат, підготовлений для викупу і фотографії нареченої в різному віці, починаючи з дитинства і закінчуючи теперішнім часом.
Корисна порада
Включіть свою фантазію і не бійтеся експериментувати.