Як в'їхати в Ізраїль.

Для того щоб відправитися в Ізраїль досить купити авіаквиток і мати діючий закордонний паспорт, оскільки для відвідування цієї країни на термін до 90 днів громадянам Росії не потрібно отримувати візу.
Інструкція
1
Виберіть аеропорт, в який хочете полетіти літаком. На території держави Ізраїль є три основні аеропорту. По-перше, це аеропорт Тель-Авіва, столиці Ізраїлю, Бен Гуріон; по-друге, аеропорт міста Ейлат, що знаходиться на березі Акабского затоки на самому півдні держави; по-третє, аеропорт міста Хайфа, він розташований на північ від Тель-Авіва на узбережжі.
2
Замовте квиток на літак з Москви до Тель-Авіва. Туди літають літаки авіакомпаній «Аерофлот», «Трансаеро», Aerosvit Airlines, Ukraine International Airlines, El Al Israel Airlines, Aegean Airlines, Georgian Airways, Air Baltic, BelAvia, Czesh Airlines CSA, Turkish Airlines, LOT - Polish Airlines, Cyprus Airways, Malev Hungrian Airlines, Air Berlin. Тривалість перельоту становить від 4 годин. Зверніть увагу, що безпосадочні рейси виконують тільки повітряні судна «Аерофлоту», «Трансаеро» і El Al Israel Airlines, решта перевізники здійснюють стиковку рейсів в аеропортах проміжних країн.
3
Сплануйте подорож до Хайфи або Ейлат через Тель-Авів, оскільки безпосадкових рейсів з Москви в ці міста немає. Для того щоб організувати переліт з найменшими витратами часу і коштів, краще скористатися послугами кількох авіакомпаній. Наприклад, можна долетіти до Тель-Авіва літаком «Аерофлоту», а там пересісти на борт Arkia Israeli Airlines. Для того щоб спланувати таку подорож, скористайтеся послугами спеціалізованих сайтів з підбору рейсів різних компаній.
4
Використовуйте наземний транспорт для того щоб потрапити в будь-яке місто Ізраїлю з Тель-Авіва. Відстані між населеними пунктами в цій країні невеликі, наприклад, між Тель-Авівом і Ейлатом всього 230 кілометрів. Автобуси ходять за розкладом, така подорож дозволяє побачити не тільки узбережжя Ізраїлю, але і прекрасні пейзажі центру країни.