Як робити віднімання.

З роками навички вирішення навіть найпростіших математичних прикладів можуть вивітритися з пам'яті, якщо ви звикли вважати тільки на калькуляторі або в силу своєї діяльності майже не стикаєтеся з обчисленнями.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно розрахувати різницю між, наприклад, сумами плати за квартиру в попередньому і поточному місяці, а калькулятора під рукою немає, то тут не обійтися без вирахування "стовпчиком". Адже суми, які доводиться платити за комунальні послуги, сьогодні досить значні.
2
Запишіть число, що має більше значення, а строго під ним - має менше значення. Проведіть під ними риску. Починайте віднімання з одиниць (останньої цифри в кожному числі), потім - відніміть одне з одного десятки (друга цифра з кінця), сотні й тисячі. Під горизонтальною рисою поступово з'явиться шукане число. Якщо вихідні числа виглядають приблизно так: 2578 і 1466, то віднімання вам дасться легко.
3
Якщо вам попалися такі числа, як, наприклад, 2322 і 2278, то ви можете і вагалися з виконанням арифметичної дії, якщо давно в цьому не практикувалися. Знову запишіть більше число над меншим і проведіть риску. Так як при діях з позитивними числами (більше 0), ви не зможете з 2 відняти 8, вам доведеться вдатися до невеликої хитрості, щоб все-таки дізнатися різницю чисел.
4
«Займіть» у наступного розряду (позначає десятки) один десяток (тобто 10). Поставте над цифрою, у якої проведений «позика», точку, щоб не забути, що у вихідному числі вже залишилося не два, а один десяток. З 12 відніміть 8. Тепер переходите до десяткам. Але так як з решти одиниці відняти 7 у вас теж не вийде, вам знову доведеться «зайняти» десяток біля наступного розряду (позначає сотні). Не забудьте поставити крапку над цифрою. З 11 відніміть 7.
5
Дізнайтеся необхідне вам число і закріпіть навички віднімання стовпчиком, вирішивши ще кілька різних за рівнем складності прикладів.
Прибутковий податок повинен оплачувати кожна людина, який одержує дохід, навіть якщо він займається будь-яким видом підприємницької діяльності або отримує доходи з цінних паперів, лише невеликий перелік видів доходу не обкладається податок ом. Крім того, головна особливість річного звіту - перерахунок прибуткового податок а, точніше тепер він називається трохи інакше: «Податок на доходи фізичних осіб».
Вам знадобиться
  • дохід, індивідуальний номер платника податків
Інструкція
1
Кожна людина повинна мати свій ідентифікаційний номер, який привласнюється йому після взяття на облік в податок овой інспекції. Цей номер є індивідуальним номером податок оплательщіка, і дані про всі доходи відображаються в податок овой інспекції саме під цим номером.
2
Щоб відняти прибутковий податок зі свого доходу, необхідно взяти суму всіх доходів за мінусом що не підлягають податок ообложенію відрахувань і помножити на 13% - це єдиний прибутковий ставка. Отриманий результат і буде вирахуваннямприбуткового податок а. Однак є кілька видів доходу, податок на які становить до 35%.
3
Компенсаційні виплати не підлягають податок ообложенію, також як і державні допомоги, витрати на відрядження, безкоштовне харчування і пенсія. Зменшують суму доходів також стандартні, майнові та соціальні податок ові відрахування. Якщо сумарний дохід за весь рік виходить менше 20 тис. Рублів, то щомісяця податок овий вирахування становить 400 руб.
4
У разі наявних додаткових пільг, вирахування може складати 500 руб., Це застосовується до Героїв Росії, Героям СРСР, інвалідам 1 та 2 груп та ветеранам праці. Для інвалідів 3 і 4 груп вирахування може становити 3 тис. Рублів.
5
На утримання кожної дитини до 18 років, що знаходиться на утриманні податок оплательщіка, податок овий вирахування становить 300 руб. щомісячно. Це також стосується курсантів та студентів, які не досягли 24 років. Матерям-одиначкам, вдівцям, піклувальникам сума вираховується в подвійному розмірі.
6
Якщо платник прибуткового податок а скоював благодійні внески на суму до 25% від доходу, то така сума є соціальним податок овим вирахуванням. До них також відноситься оплата лікування в медичних установах будь-якого члена сім'ї, оплата за ліки, призначені лікарем і оплата навчання в освітніх установах. У будь-якому випадку сума не повинна перевищувати 25 тис. Рублів.
7
До майнових обчислюватись податок а на дохід відносяться витрати на покупку житла, будівництва, будь-який дохід від продажу майна.
Зверніть увагу
Розміри вирахування від продажу власного майна залежать від термінів і форми володіння ним.
Корисна порада
Відрахування прибуткового податку не здійснюється з вихідної допомоги в розмірі середньомісячного заробітку і виплат по скороченню.