Як зробити реактивний двигун. Як зробити самому реактивний двигун.

Реактивний двигун - це досить екзотична річ навіть для талановитих аматорів що-небудь конструювати в умовах гаража або власній майстерні. Але якщо хтось сповнений ентузіазму і загорівся подібною ідеєю, то навряд чи що-небудь зможе перешкодити втіленню мрії в життя. Найпростіший за конструкцією подібний апарат, який можна зібрати, - це безклапанний пульсуючий реактивний двигун.
Вам знадобиться
  • Металеві труби, зварювальний апарат.
Інструкція
1
Приготуйте відрізок металевої труби діаметром 250 міліметрів і довжиною 360 міліметрів. Обабіч приваріть до неї конусні кришки з отворами посередині. Отвір в одній кришці діаметром 80 міліметрів і в другій 50 міліметрів. Це буде камера згоряння.
2
Далі з одного боку камери згоряння в отвір 80 міліметрів вварено шматок труби відповідного діаметру і довжиною 400 міліметрів - це сопло. Після знадобиться П-образно загнута труба, внутрішнім діаметром 50 міліметрів. Одна сторона П-подібною труби довжиною 510 міліметрів, друга сторона - 250 міліметрів і з'єднує ці сторони серединна частина труби в 400 міліметрів.
3
Довгий кінець П-подібною труби вварено в 50 міліметрове отвір камери згоряння, а до короткого кінця необхідно приварити розтруб вузьким кінцем. Розміри розтруба: довжина 1030 міліметрів, вузький кінець 50 міліметрів, широкий 150 міліметрів. Двигун буде мати П-подібну форму. Після вибуху суміші палива і повітря в камері згоряння створюється область розрядження, в яку тут же надходить нова порція повітря та палива.
4
Двигун може працювати на багатьох видах палива, але найпростіше використовувати пропан. Приварите металеву трубку для подачі газу в камеру згоряння. Для запалювання суміші, використовуйте автомобільну свічку, на яку через бобіну виробляється подача змінної напруги.
Зверніть увагу
Будьте обережні, будь реактивний двигун вибухонебезпечний.
Корисна порада
При роботі двигун сильно нагрівається, навіть плавиться, тому довго йому працювати не можна. Але, якщо спорудити гратчастий кожух навколо частин, що нагріваються двигуна і заповнити простір між кожухом і корпусом двигуна більш легкоплавким металом (міддю), то сам двигун не почне плавитися, поки цей буферний метал не випарується. Хоча це підвищить масу апарату і трудомісткість виготовлення.
Реактивний двигун - це досить складний пристрій. Вперше літак на подібному типі двигунів піднявся в небо тільки в 1939 році. Це був німецький «Хейнкель 178». На даний момент подібні типи двигунів використовуються повсюдно. Але їх пристрій ускладнюється рік від року.
Інструкція
1
Реактивний двигун дуже простий за принципом своєї роботи. Необхідно, щоб повітря просто потрапляв всередину двигуна, де змішувався б з паливом (як правило, для цього використовується гас), а потім все це підпалювалося б іскрою. Таким чином, створюється реактивна струмінь, яка і приводить в рух ракети і літаки.
2
Для створення реактивного двигуна в першу чергу необхідний корпус. В корпусі знаходяться всі основні агрегати двигуна. Це вентилятор, який і подає повітря в двигун , а також охолоджує його під час роботи. Після вентилятора розташований компресор, який створює тиск для того, щоб стиснене повітря потрапляв вже в камеру згоряння. В камері згоряння повітря вже змішується з паливом, а потім відбувається спрямований вибух через іскру, щоб вийшла реактивна струмінь. У чомусь дана конструкція нагадує карбюратор від машини. Потім реактивна струмінь з камери згоряння направляється на турбіну реактивного двигуна. Турбіна зроблена з кількох сотень невеликих «лопаток» і вала, до якого прикріплені вентилятор і компресор. Коли реактивна струмінь потрапляє на турбіну, вся система приходить в рух. Таким чином, для роботи реактивного двигуна необхідна тільки постійна подача палива.
3
Останньою деталлю конструкції даного типу двигуна є сопло. Сопло вже створює ту реактивну струмінь, який призводить літак в рух. Вона складається з гарячої суміші, що потрапила з камери згоряння через турбіну в сопло, а також холодного повітря, поданого через вентилятор, який пройшов до цього через внутрішні відсіки двигуна для його охолодження.
4
Реактивні двигуни поділяються по декількох категоріях. Існує класичний, турбогвинтовий і турбовентиляторний реактивні двигуни.