Як зробити розвиваючу іграшку своїми руками.

Починаючи приблизно з трьох місяців, дитина активно цікавиться навколишніми предметами і намагається їх вивчати. А симпатичні і функціональні розвиваючі іграшки нескладно робити своїми руками з підручних матеріалів, навіть не маючи особливих навичок в рукоділлі.
Інструкція
1
Почніть з найпростіших брязкалець і предметів на браслетах. Візьміть широку гумку для волосся. Нашейте на неї дзвіночки, бубонці, яскраві великі гудзики, намистини, маленькі м'які іграшки. Можна зробити кілька різних браслетиків або пришити різні предмети на один. Головне - використовуйте достатньо великі деталі і закріплюйте їх максимально надійно.
2
Коли малюк активно починає перевертатися на живіт і розглядати навколишній світ, саме час зробити розвиваючий килимок. Візьміть щільну пелюшку або рушник. Нашейте на неї шматочки різних тканин (бавовна, шовк, джинси, штучне хутро), зробіть пару кишеньок, один з них можна на блискавці, на шнурку або тасьмі закріпіть дзвіночок, зробіть невеликий мішечок і зашейте в ньому шурхотить пакет. Пришийте стрічки і зав'яжіть їх у бантик. Фантазуйте і надихайтеся матеріалом, який знайдете будинку. Намагайтеся використовувати різнокольорові тканини приємних відтінків: яскравих і пастельних. Можна зробити 3-4 різних килимка і міняти їх періодично.
3
Зшийте кілька мішечків і наповніть їх різним вмістом. Бажано в якості наповнювача використовувати дрібні предмети, які не бояться води: бісер, більш великі намистини різного розміру і форми, целофан, шматочки тканини, монети. Тоді ви зможете прати їх. Ретельно зашейте мішечки по всьому периметру, щоб вміст не висипалося.
4
Візьміть коробку від взуття. Проріжте в кришці отвори різної форми і розміру, орієнтуючись на предмети, які можна в цю коробку покласти (кубики, олівці, монети, кульки і т.п.). Можна залишити кришку незакріпленої, а можна вставити всередину лист картону під нахилом і прорізати внизу дірку, щоб предмети викочувалися назовні.
5
Купуйте пару наборів звичайних прищіпок. Виріжте з щільного картону основу фігури - сонечко, їжачок, дерево, земля, квітка без пелюсток і т.д. Намалюйте оченята і посмішки там, де це доречно. Нехай дитина за допомогою прищіпок доповнює композицію.