Як запінити ванну. запінити чавунну ванну знизу.

Крім безумовних переваг металевих ванн - невеликої ваги, невисокої ціни і міцності - у них є і недоліки, які можуть доставити їх власникам деякі незручності. Так в металевих ваннах досить швидко остигає вода, а в момент заповнення водою вони видають гучний неприємний звук. Але не варто засмучуватися з цього приводу, оскільки дані проблеми переборні.
Інструкція
1
Зовнішню поверхню ванни покрийте шаром утеплювача, який одночасно буде здійснювати звукоізоляцію. Є кілька варіантів покриття, і один з них - за допомогою віброізола, який вільно продається практично в кожному автомобільному магазині. Володіючи клейовий поверхнею, він легко пристає до металевих поверхонь при кімнатній температурі.
2
Як показує практика, при використанні віброізола відпадає необхідність покривати їм всю зовнішню поверхню ванни. Досить нанести невелику кількість речовини на поверхні, схильні до дії водного струменя, і на боки. Коли віброізол повністю застигне, зникне неприємний гул, а гаряча вода буде довше зберігати своє тепло.
3
У віброізола є прекрасний замінник - звичайна монтажна піна. Переверніть ванну догори дном, для кращого зчеплення змочіть поверхню водою і починайте обережно, без поспіху, наносити піну по всій зовнішній поверхні, крім місць, де знаходяться зливні отвори.
4
Поверх піни рекомендується постелити поліетилен і ретельно розправити його. На це у вас може піти до чотирьох великих балонів монтажної піни. Після застигання піни металева ванна зберігає тепло навіть краще, ніж чавунна ванна.
5
Ви можете також використовувати для утеплення ванни пінопласт. Для цього вам буде потрібно необхідну кількість пінопласту, який є у вільному продажу, і відповідний клейовий склад.
6
Постарайтеся придбати клей, стійкий до високих температур. А далі все гранично просто: наносите клей і потім підганяєте один до одного шматки пінопласту. Запам'ятайте, що нормальну теплоізоляцію і звукопоглинання здатний забезпечити шар утеплювача товщиною п'ять сантиметрів.