Як висушити гель без лампи. базовий гель для нігтів без лампи.

Якщо ви вирішили наростити собі гарні нігті, ви напевно зіткнетеся з проблемою вибору матеріалу: гель або акрил. Залежно від вашого рішення, сушка вихідного матеріалу буде проводитися по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу гелю, слід пам'ятати, що є два види - світлочутливі і нечутливі до світла гелі.Светочувствітельний гель висушуйте тільки в ультрафіолетовій лампі. Механізм дії ультрафіолету такий: речовина-ініціатор, що міститься в гелі, під впливом ультрафіолету починає активізуватися. Відбувається процес сцепленіямолекул гелю, і, як наслідок, затвердіння матеріалу.
2
Зверніть увагу, що гелі одного виробника потрібно висушувати за допомогою УФ-ламп цього ж виробника, так як при недоліку потужності випромінювання нігті можуть стати липкими, а при надлишку - ламкими.
3
Якщо ж у вас є алергія на ультрафіолет, то такий спосіб сушіння вам не підійде. У всякому разі, потрібно обов'язково провести тест, щоб знати про можливу реакцію. Якщо алергія проявилася, використовуйте гель, твердіє без впливу світла.
4
Нечутливі до світла гелі тверднуть під впливом активирующего речовини. Вони являють собою щільний і в'язкий мономер цианакрилат. Щоб гель затвердів, на всю поверхню нігтя тонким шаром пензликом наносять каталізатор (досить маленькою краплі). Його можна розпорошити, якщо він у вигляді спрею, або рівномірно розподілити, видавлюючи з тюбика.
5
Є серед усього різноманіття гелі, затвердевающие у звичайній воді. Використовуючи такий гель для моделювання, вам залишиться тільки опустити руки в прохолодну воду на 5-7 хвилин. Просушіть нігті і нанесіть покриття. Який би спосіб нарощування ви не вибрали, досвідчений майстер створить справжній шедевр на ваших руках, яким будуть захоплюватися всі, хто вас оточує.
Зверніть увагу
Акрил має свої переваги перед гелем: він більш міцний, легко знімається (розчиняється в спеціальному розчині). Головний же його плюс полягає в тому, що він сушиться на повітрі або звичайною лампою 60 Вт. Правда, ця речовина до затвердіння неприємно пахне.
Традиційні методики нарощування нігтів поступово відходять на другий план. Все більшої популярності набуває така цікава новинка, як біо гель . Цей унікальний матеріал не завдає нігтям абсолютно ніякої шкоди. А найголовніше - висушити гель тепер можна набагато швидше, ніж раніше.
Інструкція
1
Використання біогелю для дизайну нігтів вимагає ретельного виконання всіх етапів цієї процедури. Уважність і акуратність дій забезпечать їм красу і висушити гель , надовго зберігши його якість.
2
Висушити гель можна тільки одним єдиним способом - впливом на нього ультрафіолетовими променями, що обумовлено особливим складом матеріалу. Скільки б ви не тримали нігті під променями сонця, скільки б не вичікували, покриття неможливо закріпити не інакше як за допомогою UV-лампи. Її можна вільно придбати в спеціалізованому косметичному салоні.
3
Процедура нарощування нігтів із застосуванням біогелю триває близько одного-півтора годин. А закріплення покриття здійснюється в лічені секунди. Варто відзначити, що використовувані раніше акрилові гелі вимагали більш тривалого впливу ультрафіолету. Безумовно, це певним чином шкодило здоров'ю шкіри.
4
Поверх біогелю слід нанести лак, який висихає природним чином протягом декількох хвилин. Завдяки високій адгезії, якої характеризується гель , лак тримається на поверхні тривалий час.
5
Біо гель тримається на нігтях приблизно два-три тижні. Багато в чому це залежить від крихкості і здоров'я нігтьової пластини. Зняти покриття можна за допомогою ефірної розчинюючої рідини, яка зміцнює нігті.
Корисна порада
Унікальність біогелю полягає не тільки в його красі, але й складі, Тім, нігтьову пластину. Творці матеріалу виключили з її складу ряд шкідливих компонентів, таких як акрилові кислоти, метакрилати і пластіціди. У новітньому біогелю міститься близько шістдесяти відсотків протеінов.Наращіваніе і дизайн нігтів біогелем для жінок, які мають проблеми з нігтями, - це ідеальний варіант. Їх пальці тепер будуть не тільки красиві, але і здорові.