Як навчитися тонувати.

Тонування волосся дозволяє спробувати різні відтінки і остаточно визначитися з радикальною зміною кольору волосся. Тонування волосся - це фарбування легкими засобами відтінків. Тонування допоможе м'яко відновить природний колір на початковій стадії посивіння волосся. Ви можете зробити природний колір волосся насиченішим за допомогою тонування.
Вам знадобиться
  • Засоби відтінків, рукавички, захисна накидка, кисть, неметалічна гребінець з широкими зубами.
Інструкція
1
Визначтеся, який ви хочете отримати результат від тонування. Подумайте, чи плануєте ви змінити колір на пару тонів або лише надати легкий відтінок волосам.Еслі ви хочете отримати більш одного відтінку, використовуйте кілька тонуючих засобів. Вивчіть таблицю відповідності вихідного кольору волосся. Чим ближче бажаний тон до натурального, тим краще він ляже. Якщо потрібно отримати відтінок набагато світліше, ніж справжній відтінок вашого волосся, використовуйте освітлюючі засоби. Для отримання більш темного відтінку попереднє освітлення НЕ требуется.Учітивайте природний колір волосся. Наприклад, на русявих волоссі цікаво виглядатимуть мідні і руді відтінки. Ці ж кольори підійдуть і темним блондінкам.Для того, щоб освіжити обличчя, блондинкам з рудуватим, золотистим або медовим відтінком вибирайте тональний засіб золотистих тонів - медовий, сонячний, карамель.Іспользуйте світлі відтінки для ефекту вигорілого волосся на довгих волосах.Пепельний натуральний колір волосся можна оживити за допомогою перлового, платинового, сріблястого, пшеничного тонального средства.Темние волосся ви можете затонувати золотистим, шоколадним, каштановим, синяво-чорним відтінками, використовувати всі відтінки червоного або баклажан.Еслі ви хочете отримати більш природний відтінок? не використовуйте більше трьох відтінків при тонуванні.
2
Підготуйтеся до процедури. Надіньте рукавички і захистіть одяг від попадання на неї фарби. На ділянки шкіри обличчя, що знаходяться близько волосся нанесіть жирний крем. Якщо фарба потрапить на ці ділянки, її легко буде удаліть.Пріготовьте фарбувальний склад згідно інструкції.
3
Наносите тонуючий засіб на чисте вологе волосся, видавлюючи фарбу на долоню і розподіляючи на волосся по всій довжині. Або використовуйте спеціальну кисть для нанесення средства.Для рівномірного розподілу фарби розчісуйте пасма неметалевої расческой.В залежності від бажаного результату, ви можете тонувати широкі пасма або вузькі для більш тонких переливів.
4
Витримайте фарбу вказане в інструкції час і змийте водою. Промивайте волосся кілька разів, поки вода не стане прозорою.
5
Якщо ви використовували тонуючий шампунь, нанесіть його повторно на п'ять хвилин і знову промийте волоси.Варьіруйте інтенсивність відтінку. Чим довше ви протримаєте шампунь відтінку на волоссі, тим яскравіше буде колір.
Зверніть увагу
що на шкіру фарбу можна видалити за допомогою ватки, змоченою в спирті.
Корисна порада
За кілька місяців до тонування волосся не використовуйте хну, інакше відтінок може вийде відмінним від желаемого.Для догляду за тонованими волоссям використовується кошти для фарбованого волосся.