Як включити rss.

Сервіс RSS, часто званий розсилкою останніх новин, став активно використовуватися багатьма блогерами. Читач будь-якого сайту може швидко підключитися підписку, щоб отримувати на електронну пошту повідомлення про останніх публікаціях.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на Я.ру.
Інструкція
1
Сервіс «Щоденники від Яндекс» досить швидко набирає популярність останнім часом. У свій щоденник ви можете додати розсилку, яку отримуєте електронною поштою. Для цього необхідно перейти на сайт, з якого вам приходять повідомлення про нові публікаціях. Якщо даного сайту у вас в закладках ні, відкрийте останній лист і перейдіть за посиланням.
2
На головній сторінці проекту знайдіть блок розсилки (rss). Як правило, це правий верхній кут, також кнопки цього сервісу є в кінці кожної статті. Натисніть правою кнопкою миші на посилання "RSS-підписка» і виберіть пункт «Копіювати адресу посилання» в контекстному меню (назва пункту може відрізнятися в залежності від браузера).
3
Перейдіть до налаштувань «Моїх щоденників» та натисніть посилання «Додати блог з іншого сервісу». На завантажившись сторінці буде представлений список підтримуваних сервісів особистих щоденників, виберіть опцію «Інший сайт» і в порожньому полі «Адреса RSS-потоку» вставте посилання з буфера обміну (поєднання клавіш Shift + Insert або Ctrl + V).
4
Після натискання кнопки «Далі» ви опинитеся на другому кроці налаштування сторінки. Поставте відмітку напроти пункту «Продовжувати копіювати ...» і натисніть клавішу Enter. Наступний крок настройки полягає в копіюванні згенерованого ключа і натисканні кнопки «Завершити».
5
Потім поверніться на сайт, з якого був скопійований адресу розсилки, і в полі «Ключ для ya.ru» вставте вміст буфера обміну. Натисніть кнопку «Застосувати» для збереження. Тепер обидва сервісу синхронізовані і будуть отримувати відповідь після доставки rss-повідомлень.
6
На сайті з розсилкою, якщо це можливо, варто налаштувати зміст листів. Наприклад, якщо вас цікавлять лише статті без відео- і аудіоматеріалів, рекомендується зняти позначки з однойменних пунктів.