Як згадати пароль qip.

Найчастіше користувачі ПК запам'ятовують логіни і паролі, забуваючи їх записувати, внаслідок чого відбувається втрата важливих реєстраційних даних. Для відновлення паролю від вашого облікового запису Qip достатньо скористатися сервісом відновлення загублених паролів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі Інтернет.
Інструкція
1
Відразу ж варто відзначити, що пароль від облікового запису QIP і пароль від ICQ-номера - це два різних пароля. У першому випадку його можна відновити на сайті програми QIP, у другому випадку ця процедура виконується на сайті протоколу ICQ. Якщо ви не можете згадати пароль від облікового запису QIP, перейдіть за наступним посиланням http://qip.ru/reg/recover.
2
На завантажившись сторінці перед вами з'явиться форма вибору варіанту відновлення пароля. Перш за все, вам необхідно вказати свій логін, а потім вибрати спосіб відновлення: отримати листа на електронну адресу або відповісти на контрольне запитання, зазначений вами при реєстрації в сервісах QIP. Логін користувача вводиться в однойменному вікні і повинен відповідати стандарту your_login@qip.ru, потім слід натиснути кнопку «Далі» або клавішу Enter.
3
При виборі першого варіанту на вашу електронну пошту буде відправлено лист, що містить посилання, після натискання якої ви опинитеся на сторінці другого кроку відновлення пароля. Тут потрібно ввести новий пароль і його підтвердження, потім натиснути клавішу Enter.
4
У другому випадку вам необхідно вставити в порожнє поле відповідь на поставлене запитання. Якщо відповідь виявився неправильним або обидва варіанти відновлення вам не підходять, на екрані з'явиться пропозиція звернутися в службу технічної підтримки. Для цього виберіть третій пункт «Запит до служби підтримки» і натисніть кнопку «Далі».
5
На завантаженої сторінці необхідно максимально точно вказати всі дані. Зверніть увагу, що деякі поля позначені зірочкою червоного кольору - ці пункти вимагають обов'язкового введення даних. Натисніть кнопку Enter. При завантаженні сторінки з цією ж формою необхідно ще раз перевірити поля, обов'язкові для заповнення, і вказати відсутню інформацію.
6
Після відправки повідомлення до служби технічної підтримки варто очікувати відповіді протягом доби. Трапляється так, що лист з відповіддю може йти більше доби - це пов'язано з навантаженням у робочі дні або відправленням повідомлення у вихідні дні.