Як перейменувати поштову скриньку. перейменувати електронну скриньку.

Більшість користувачів інтернету для зручності використовує веб-інтерфейс своєї електронної поштової скриньки, назва якого змінити практично неможливо. При використанні поштових програм, наприклад, Outlook, у користувача така можливість з'являється.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook.
Інструкція
1
У заголовку відкритого вікна будь-якої версії поштової програми Outlook відображається назва (ім'я) поштової скриньки. Це ім'я можна змінити незалежно від версії програми, тому деякі використовують декілька поштових скриньок одночасно. Один час для вирішення цієї проблеми використовували програму «Адміністратор сервера Microsoft Exchange». Але надалі виявилось, що утиліта містила помилку. При заміні старого імені на нове тільки в програмі, ім'я поштової скриньки в Outlook залишалося колишнім.
2
Тому крім заміни імені пошти на сервері необхідно проводити заміну і в самій програмі. Варто відзначити, що перейменування імені ящика в Outlook необхідно виконувати після аналогічної операції на сервері (за допомогою Microsoft Exchange).
3
Запустіть комп'ютер з потрібною обліковим записом; якщо знадобиться, введіть пароль. Потім вимкніть поштової програми.
4
Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». Якщо даний розділ не відображається в мене, перейдіть до його налаштувань. Для цього натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». У налаштуваннях меню знайдіть опцію «Панель управління» і навпроти неї поставте позначку. Щоб закрити вікно, клацніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
5
У вікні, двічі клацніть лівою кнопкою миші по значку «Пошта» або «Факс і пошта» (залежить від операційної системи). У вікні, натисніть кнопку «Показати профілі».
6
Оберіть редагований профіль і в його налаштуваннях натисніть кнопку «Сервер Exchange Server», потім повторно натисніть кнопку «Властивості». У блоці «Поштова скринька» задайте нове його назву. Для перевірки коректності введеного імені натисніть однойменну кнопку. Натисніть кнопку «Застосувати» для збереження змін.