Як придумати поштову скриньку.

Зазвичай для назви поштової скриньки використовується його логін. Логін - це назва або ім'я облікового запису. Придумати новий логін досить легко і просто, якщо підключити фантазію або скористатися спеціальними сервісами по генерації імен.
Вам знадобиться
  • Будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
Перед початком вибору логіна для електронного ящика необхідно визначити мету його створення. Якщо ви збираєтеся завести нову електронку для використання її в ділових цілях (в цілях роботи), рекомендується в логін укласти ім'я та прізвище (латинськими буквами). При реєстрації аккаунта на поштовому сервісі є функція автоматичного підбору логіна на основі введених імені та прізвища.
2
При створенні електронного ящика для використання в особистих цілях рекомендується скористатися сервісами по генерації кодового слова або ніка. Самий простий у використанні знаходиться за наступною адресою http://onlinetoplist.com/nick.htm. Перейдіть на інтернет-сторінку, виберіть тип складності логіна і натисніть кнопку «Пуск». Тепер вам залишилося виділити слово і скопіювати його, скориставшись контекстним меню браузера.
3
Якщо скористатися своєю фантазією і згадати ваші захоплення, на їх основі можна придумати назву нового поштового ящика. В розрахунок варто брати ваші музичні і смакові уподобання, а також улюблених героїв з кіноіндустрії або інших сфер мистецтва. Часом досить використовувати транслітерацію звичних вам слів або їх переклад.
4
Досить рідкісний і мало використовуваний спосіб - прочитання недавно створеного логіна в зворотному порядку, тобто використання ефекту «дзеркала». Звичайно, немає сенсу «перевертати» однаково читающиеся в обидві сторони слова, наприклад, курінь або abba.
5
Наступним способом буде застосування сліпого способу друку, який в народі називається «Перший урок фортепіано». Суть цього рішення проста: підніміть руки над клавіатурою, переведіть погляд на інший об'єкт і надрукуйте випадкове слово, довільно натискаючи по клавішах. Ви можете ввести декілька комбінацій і вибрати з них найбільш прийнятну або скласти з них один логін.