Як створити обліковий запис Apple.

Щоб створити новий обліковий запис, Apple рекомендується використовувати ваш iPhone, але без підключення даного девайса до комп'ютера цю операцію можна здійснити так само успішно. Для цього зовсім не обов'язково користуватися банкової картою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення iTunes.
Інструкція
1
Встановіть та запустіть утиліту iTunes. В налаштуваннях програми вкажіть вашу країну (Russia), якщо в цьому полі стоїть інша країна. Потім виберіть додаток з позначкою Free (безкоштовне) і клікніть лівою кнопкою миші по кнопці Get App.
2
У вікні натисніть кнопку «Створити обліковий запис», а потім кнопку Continue, що означає продовжити процедуру створення аккаунта. Вивчіть ліцензійну угоду і поставте позначку напроти пункту «Я прочитав (а) умови та правила». Натисніть клавішу Enter для переходу до наступного вікна.
3
Тепер вам необхідно ввести облікові дані вашого аккаунта. Перше пусте поле - E-mail Address, в якості електронного адреси використовуйте e-mail, який використовується вами досить часто. Зверніть увагу, що на цю адресу прийде лист з посиланням для підтвердження реєстрації, тому пошта повинна бути реально існуючою.
4
В якості пароля використовується значення пунктів Password і Verify. Тут необхідно ввести кодове слово і його підтвердження, щоб система була впевнена в тому, що пароль ні придуманий випадково. Довжина пароля за замовчуванням становить не менше 6 знаків (латинські букви і цифри).
5
Контрольне питання і відповідь на нього (Question і Answer) необхідно ввести англійськими літерами (можливість транслітерації). Рекомендується написати питання на англійській розкладці клавіатури, легше буде відповідати при втраті пароля.
6
Швидше за все, ви не будете читати новини компанії, які будуть приходити на англійській мові на вашу пошту, тому зніміть позначку з останнього пункту і натисніть кнопку Continue.
7
У наступному вікні необхідно вказати спосіб платежу. При виборі пункту None у вас не буде активною опція покупки інших продуктів. Натисніть кнопку Continue, щоб закінчити створення нового аккаунта. Відкрийте свій електронний ящик і перейдіть за посиланням, щоб підтвердити існування e-mail.