Як підключити підсилювач на ВАЗ.

Якщо звук мотора і шурхіт коліс заглушають звуки музики в вашому улюбленому автомобілі вітчизняного виробництва, це говорить про те, що пора б поставити більш потужний підсилювач. Підключити його ви зможете самостійно.
Інструкція
1
Огляньте багажник. Виберіть в ньому місце, на вашу думку, найбільш підходяще для установки підсилювача. Якщо ви хочете підключити підсилювач на ВАЗ, то можна розглядати варіант його установки в спинці заднього сидіння. Для цього вам знадобиться вирізати нішу потрібного розміру, обтягнути її м'якою тканиною, щоб не пошкодити контакти і корпус підсилювача, а потім за допомогою саморізів міцно закріпити підсилювач до каркаса заднього сидіння.
2
Зробіть силовий плюс. Для цього вам знадобиться кабель перерізом не менше 6 квадратних міліметрів. Якщо такого в даний момент немає, ви зможете його купити на будь-якому авторинку в відділі автоелектроніки. Щоб підключити підсилювач, простягніть силовий кабель в багажник. Попередньо підключіть його до плюсової клеми акумулятора вашого автомобіля.
3
Огляньте перегородку, що відділяє моторне відділення машини від салону. Якщо в ньому є отвір відповідного діаметру, проведіть через нього кабель. Якщо такого немає, візьміть дриль і просвердлите невелику дірку. Потім візьміть гумову втулку, надягніть її на кабель, щоб ущільнити його з'єднання з корпусом автомобіля, запобігти перетирання ізоляції. У цих цілях також можна використовувати ізоляційну стрічку.
4
Зробіть силовий мінус. Для цього вам знадобиться кабель такого ж перетину. Одним кінцем підключіть його в підсилювач, а іншим примотати до будь-якого болту, вкручені безпосередньо в металевий корпус автомобіля. Підключіть провід включення підсилювача до магнітоли.
5
Зверніть увагу, що від підсилювача до магнітоли повинні тягнутися дроти з роз'ємами «тюльпан». Вони призначені для передачі сигналу. Від кожного каналу підсилювача простягніть по одному двожильних проводу на кожен динамік, встановлений в салоні.
6
Дотримуйтесь полярності. Якщо її нема чим перевірити, при тестуванні звуку зверніть увагу, в який бік працюють дифузори динаміків. Якщо вони виштовхуються назовні, значить ви змогли підключити підсилювач в машині правильно. Якщо навпаки, тобто втягуються всередину, поміняйте контакти місцями.