Як написати html лист.

Грамотно складене електронне HTML лист значно збільшує шанси того, що на вашу розсилку звернуть увагу. Такі листи вигідно відрізняються від своїх звичайних текстових аналогів.
Інструкція
1
Складайте код листи самостійно. Відмовтеся від використання різних візуальних редакторів, оскільки більшість з них вставляє додаткові службові рядки, які можуть викликати у адресата проблеми при перегляді листа. Якщо ж працювати в редакторі для вас звичніше і зручніше, видаліть зайвий код після завершення складання HTML повідомлення.
2
Слідкуйте за шириною свого письма. Вона повинна складати не більше шестисот пікселів, щоб поштовий клієнт коректно відображав повідомлення, а у адресата не виникало необхідності постійно використовувати горизонтальну смугу прокрутки, яка подобається далеко не всім. Пам'ятайте, що область перегляду повідомлення займає лише частину вікна більшості поштових клієнтів.
3
Уникайте фонових зображень. Вони можуть утруднити читання тексту листа, і адресат швидше видалить ваше послання, ніж стане придивлятися до кожного слова. Навіть однотонний фон без яскравих візерунків може зливатися з кольором шрифту і робити текст нечитабельним.
4
Використовуйте зовнішні посилання для відображення картинок в повідомленні. Не перевантажуйте HTML лист важкими, що з'їдають багато трафіку зображеннями, краще викладайте їх на який-небудь хостинг. Переконайтеся, що картинки не будуть видалені з зовнішнього сховища занадто швидко, щоб ваш лист можна було прочитати пізніше в його первісному вигляді.
5
Перевірте остаточну версію вашого листа в декількох різних поштових клієнтах. Це допоможе уникнути дрібних недоліків, здатних зіпсувати враження від усього HTML повідомлення. Також перегляньте лист на сайтах популярних поштових служб, таких як Mail.ru і Google Mail.
Корисна порада
Постарайтеся викласти всю важливу інформацію в самому початку листа, щоб відразу привернути увагу адресата. Так він з більшою ймовірністю прочитає ваше послання до кінця, бажаючи дізнатися про всі подробиці повідомлення.