Як вибрати чорнило.

Чорнила для принтера підібрати нескладно, особливо, якщо вам відома модель картриджа і в точках продажів працюють грамотні люди. Перед тим як міняти чорнило у вашому принтері рекомендується прочитати інструкцію щодо вашої моделі і переконатися в тому, що ви зможете самостійно заправити картридж.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перегляньте назву моделі принтера і виконайте в інтернеті запит про відповідні номерах картриджів, які сумісні з вашим друкуючим пристроєм. Перегляньте, який тип чорнила використовується для їх заправки, і запам'ятайте їх назву. Також зверніть увагу, що якщо ви вперше будете перезаправлять картридж, вам знадобиться вирішити проблему з обнуленням чіпсета, оскільки в іншому випадку наявність чорнила в пристрої просто не розпізнається.
2
Знайдіть у вашому місті магазин, в якому є великий вибір чорнила для принтера. Найчастіше це комп'ютерні магазини, точки обслуговування копіювальної техніки, канцелярські магазини і так далі. Також ви можете замовити чорнило необхідної вам моделі у випадку, якщо не знайшли підходящих. Дізнайтеся у продавців про сумісність вашої моделі картриджа з іншими чорнилами.
3
Зверніть увагу на спеціальні набори для перезаправлення картриджів. Вони зазвичай продаються в комп'ютерних магазинах, на їх упаковці написано, з якими номерами картриджів яких виробників вони сумісні. У набір входять чорнило для перезаправлення струменевих принтерів або тонер для лазерних друкуючих пристроїв і спеціальний програматор картриджів для обнулення їх чіпсета. Деякі набори замість останнього пристрою включають в себе просто змінні чіпи, що також зручно для цілей подальшого використання картриджів після закінчення їх стартового обсягу.
4
Уважно читайте інструкції з перезаправлення картриджів і за їх перепрограмування, звертайте увагу на стан вашого принтера. Під час перезаправлення очищайте друкувальний пристрій і картриджі від залишків тонера і чорнила, якщо хочете продовжити термін служби принтера.