Як назвати розповідь.

Вдале назва оповідання - запорука його успіху. Згадайте сокровенне «як ви човен назвете, так вона і попливе». З розповіддю справа йде точно також. Якщо вам вдасться придумати відповідну назву, то ви неодмінно знайдете свого читача. Головне - зацікавити читача, і назві тут належить важлива роль. Тому підійдіть до вигадування заголовка розповіді з усією можливою відповідальністю.
Інструкція
1
Постарайтеся не використовувати банальних фраз, частих цитат, питань в назві вашої розповіді. Назва, що складається з одного слова, теж не кращий варіант. В ідеалі назва являє собою фразу з двох-чотирьох слів. Головне правило - назва повинна відображати зміст вашої розповіді, а не змушувати читача по прочитанні додумувати, чому автор назвав розповідь саме так. Особливо це важливо, якщо своєю розповіддю ви хочете зацікавити редактора. Не обманюйте його очікувань, придумавши витончене, але не має відношення до тексту розповіді назву.
2
Якщо розповідь не носить драматичного характеру, то не забороняється використовувати в назві жарт. Зрозуміло, незаяложені жарт, інакше читати розповідь з банальною назвою навряд чи хтось захоче. Не бійтеся використовувати в назві прикметники. Одним словом можна додати інтригу в назву, а значить, зацікавити майбутнього читача.