Як правильно вибирати інтерактивні іграшки для дітей.

Інтерактивні іграшки - найкраще, що сьогодні може запропонувати ринок товарів для дітей. Наші батьки про таке могли тільки мріяти: співають і танцюють звірята, книжки з музичним супроводом, радіокеровані машинки і навіть роботи! Асортимент величезний, очі розбігаються. Як правильно вибирати інтерактивні іграшку, і чому буде радий дитина?
Інструкція
1
вирішіть для себе: чи хочете ви просто побалувати чадо черговою іграшкою, яку він з певною часткою ймовірності може закинути через тиждень, або вам потрібно щось більше. Серед інтерактивних іграшок дуже багато розвиваючих. Існують іграшки для розвитку дрібної моторики, пам'яті, для засвоєння алфавіту і цифр, для запам'ятовування «право» і «ліво» і т.д.
2
Відкиньте стереотипи. Багатьом дівчаткам нецікаво грати в одні тільки ляльки. Дівчинці можна і потрібно купувати також розвиваючі конструктори, пазли і навіть радіокеровані машинки. А хлопчикові, наприклад, можна у виховних цілях придбати інтерактивне тварина. Доглядаючи за «всамделишние» вихованцем, він навчиться відповідальності, і не буде ображати братів наших менших. Словом, діти повинні всебічно розвиватися.
3
Візьміть дитину з собою в магазин. Не потрібно, звичайно, брати все, на що він тицьне пальцем, але, знову ж, корисно знати його інтереси.
4
Враховуйте бажання дитини, але і не дуже балуйте його. Якщо ви маєте намір придбати навчальну іграшку, вона все-таки повинна бути хоч трохи цікава малюкові.
5
Не беріть вироби кислотних відтінків. Кольори можуть бути соковитими, але вони повинні бути натуральними.
6
Приділіть увагу безпеці. Поцікавтеся при покупці, з чого виконано виріб. Бажано, щоб іграшка була виготовлена з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів. Якщо вона призначена дітям до трьох років, у неї не повинно бути дрібних деталей. Також необхідно, щоб у іграшки мався сертифікат якості.
7
Перевірте роботу іграшки в магазині. Якщо ви, приміром, вибираєте іграшку з музичним супроводом, звук не повинен бути занадто різким: багато малюків лякаються гучного шуму.
8
Не скупіться на якісні дорогі вироби. Хороші інтерактивні іграшки коштують чимало, але економити на дитині не можна ні в якому разі.