Як зберігати акумулятор автомобіля.

Сучасні автомобільні акумулятори знаходяться у більш вигідному становищі, ніж їхні попередники - адже їм практично не потрібно щомісяця доливати воду для контролю електроліту. І отворів для води практично немає, оскільки дуже вже економічна витрата рідини в таких приладах. Зріс також термін їх служби і надійність. Проте будь-якому акумулятора необхідно приділяти увагу. Адже очевидно, що правильний догляд не лише подовжує влаштуванню життя і продовжує його працездатність, але і значно економить ваші гроші.
Інструкція
1
Особливо важливо правильно зберігати тимчасово експлуатованим акумулятор. Перед цим щательно вимийте поверхню АБ від слідів електроліту. Змастіть клеми, металеві частини акумулятора технічним вазеліном, тим самим ви збережете їх від окислення. Щільно закрутіть пробки банок в акумуляторі. Перевірте, щоб на ньому не було механічних пошкоджень. Корпус приладу повинен бути абсолютно герметичним і сухим.
2
В залитому акумуляторі спочатку перевірте щільність електроліту (повинна бути не нижче норми - 1,28 г/см3). На необслуживаемом приладі перевірте на полюсних виводах напруга (оптимально не нижче 12,6 Вольт). Сухозарядная батарея зберігається не більше року з моменту випуску. У залитих АБ термін зберігання при низькій температурі становить 12-14 місяців, а при плюсовій температурі - 7-9 месяцев.Поместіте АБ на зберігання повністю зарядженій. Контролюйте рівень зарядки кожні три тижні, оскільки прилад мимоволі розряджається і виходить з ладу.
3
Зберігайте акумулятор тільки в сухому теплому місці, оскільки волога і негативні температури згубно впливають на тривалість служби. Оптимальна температура повітря при зберіганні повинна бути не нижче 10 - 12 ° С і, максимально допустима - 20 ° С. Приміщення повинно добре провітрюватися. Бережіть АБ від потрапляння прямих сонячних променів і яскравого света.Поместіте прилад на рівну поверхню у вертикальному положенні, щоб електроліт покривав свинцеві пластини. Не ставте на зберігання поруч зі свинцевим акумулятором лужні АБ - це неприпустимо. Відстань від пристроїв до опалювальних приладів (якщо такі є) має відповідати стандартам - мінімум 1.5-2 метра. Час від часу очищайте акумулятори від повзучої солі, так як вони повинні зберігатися в чистоті.
Багато автолюбителів стикаються c проблемою зберігання акумулятора. При зберіганні важливо враховувати всі тонкощі і нюанси. Якщо упустити який-небудь момент, то акумуляторну батарею можна зіпсувати, навіть про це зовсім не підозрюючи.
Інструкція
1
Зарядите автомобільний акумулятор до кінця. Огляньте його на наявність подряпин. Видаліть наліт теплою водою з клем і полюсних висновків. Для видалення окисної плівки застосуєте мелкозернистую шкурку. На завершення всі клеми змастіть технічним вазеліном, щоб захистити їх від окислення.
2
Оберіть місце де буде стояти ваша акумуляторна батарея. Не допускайте, щоб на АКБ потрапляли прямі сонячні промені. Краще всього вибрати затемнене або повністю темне місце, так як яскраве освітлення сприяє швидкому старінню поліпропілену, з якого зазвичай зроблений корпус самої батареї. Не ставте свинцеві акумулятори на кислотних електролітах разом з лужними акумуляторами. Слідкуйте, щоб відстань від акумуляторів до будь-яких опалювальних приладів було не менше одного метра.
3
Поставте акумулятор у вертикальному положенні без будь-якого нахилу. Електроліт обов'язково повинен бути набагато вище свинцевих пластин. Час від часу перевіряйте стан електроліту. Слідкуйте за його щільністю. У тому випадку якщо протягом місяця вона опуститься близько 0,04 - зарядіть дану батарею.
4
Перевірте всі пробки на їх герметичність, якщо десь раптом щось відійшло - ретельно закрутіть і поставте батарею на підготовлене місце. Накривати АКБ не варто. Слідкуйте за температурою приміщення і не допускайте різких перепадів. Найоптимальнішим варіантом є температура не нижче нуля градусів, але і не вище тридцяти градусів тепла. Приміщення повинно бути сухим, так як зайва волога не допускається.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не зливайте електроліт. Це може вивести ваш акумулятор з ладу. Справа в тому, що під час зливання ви нахиляє і перевертаєте батарею - це призводить до того, що осіли на дно активні речовини потрапляють на частини пластин, в результаті чого дуже часто відбувається їх замикання.