Як закінчити твір.

Трапляється таке з кожним школярем - формулюєш тези, складаєш думи в слова, висловлювати свою думку і раптом ... Думка завмерла. Все, начебто, сказано, але не вистачає найголовнішого - завершення. Написати вдале закінчення - значить закінчити твір на "відмінно".
Вам знадобиться
  • зошит із твором, ручка, листок паперу
Інструкція
1
Перечитайте ще раз уважно свій твір. У кожному абзаці криються думки. Запишіть їх коротенько на листочок. Осмислите все написане, дайте собі відповідь на питання: "Про що все це?"
2
Освойте простий спосіб написання висновку. В зошит із твором перепишіть головні думки, виділені з усіх абзаців. Надайте їм літературну форму і переконливість. Почати можна з загальних фраз: "Таким чином ...", "Отже ...", "З усього вищесказаного випливає ..." Такий висновок лише підсумує ваше твір, але не внесе нічого нового.
3
Освойте творчий підхід до написання висновку. Сядьте і подумайте над темою. Приміром, тема вашого твору "Образ Базарова в творі Тургенєва" Батьки і діти ". Подумайте, як особисто ви ставитеся до Базарова? Уявіть себе на його місці. Як би ви вчинили на місці героя в ситуаціях, описаних у романі? Чи є місце Базаровим в сучасному житті? У такому ж ключі подумайте над будь-який інший темою твору. Всі свої роздуми запишіть на листочок паперу і надайте їм літературну форму. Перечитайте. Сподобалося, виглядає переконливо? Тепер перепишіть у зошит із твором.