Як розділити санвузол.

Напевно, кожному власнику суміщеного санвузла хоч раз в голову приходила думка про його поділі. І це можна зрозуміти, оскільки таке приміщення є не зовсім зручним.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до проведення робіт з розділення суміщеного санвузла, намалюйте схему перепланування і складіть точний план. У тому випадку, якщо у вас виникають будь-які питання, проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями, щоб захистити себе від зайвої витрати грошей і дорогоцінного часу. Крім того, слід пам'ятати, що відповідно до російського законодавства займатися переплануванням в квартирі дозволяється тільки після схвалення вашого плану будівельною комісією. Тому будьте готові долати адміністративні та бюрократичні бар'єри.
2
Для поділу суміщеного санвузла викладіть цегляний перестенок (але через планування цей варіант не завжди доречний), зробіть невелику перегородку (проте це не завжди виправдовує засоби і малоефективно) або використовуйте меблі, яка буде відгороджувати ванну від унітазу з раковиною (наприклад, шафка з ванними приналежностями або пральна машина).
3
Самим раціональним рішенням, звичайно ж, буде установка повноцінної стіни. У цьому випадку планування повинна бути наступною - по одній стіні будуть розташовуватися унітаз з умивальником і пральною машиною, а по іншій стороні власне ванна. Такий варіант найбільш зручний і практичний, але майте на увазі, що ремонт вам вийде в гарну копієчку. Крім того, слід пам'ятати, що не в кожній квартирі планування суміщеного санвузла дозволить здійснити це. Якщо у вас саме цей випадок, зверніться до фахівців, які займаються такими ремонтами.
4
Якщо з цеглою возитися не хочеться, використовуйте другий варіант. Зробіть каркасну перегородку з дерев'яних брусків, а всередину його помістіть будь шумопоглинальний матеріал. Потім обшийте каркас листами вологостійкого гіпсокартону, нанесіть на нього плитковий клей і приклейте рулонну плитку. Перегородка готова!