Як запустити службу мобільних пристроїв Apple.

Запуск служби мобільних пристроїв Apple (Apple Mobile Device Service, AMDS) потрібен для можливості визначення використовуваного iPhone або iPad програмою iTunes, що є необхідною умовою виконання операції синхронізації.
Інструкція
1
Завершіть роботу програми iTunes і від'єднайте мобільний пристрій від комп'ютера для ініціації здійснення запуску служби мобільних пристроїв Apple.
2
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP і перейдіть в пункт «Панель управління».
3
Розкрийте вузол «Адміністрування» подвійним кліком миші і виберіть пункт «Управління».
4
Перейдіть в пункт «Керування комп'ютером» і вкажіть пункт «Служби».
5
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань.
6
Викличте контекстне меню служби мобільних пристроїв Apple кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» для зміни параметрів запуску вибраної служби.
7
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей і вкажіть команду «Авто» в випадаючому списку поля «Тип запуску».
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows XP).
9
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista або Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і вкажіть значення «служби» в тестовому поле рядка пошуку.
10
Натисніть кнопку «Шукати» для підтвердження виконання команди і вкажіть пункт «Служби» в групі «Програми» результатів пошуку.
11
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань (для Windows Vista або Windows 7).
12
Знайдіть рядок Apple Mobile Device в каталозі правій частині вікна і скористайтеся опцією «Запустити службу» в області завдань (для Windows Vista або Windows 7).
13
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей і вкажіть команду «Автоматично» в випадаючому списку поля «Тип запуску».
14
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows Vista або Windows 7).