Як отримати позитивні емоції.

Нескінченні сірі будні, які змінюють одне одного, і мало відрізняються один від іншого дні здатні довести до депресивного стану. Вирватися з буденності допоможуть позитивні емоції, отримати які можна різними і при цьому досить простими способами.
Інструкція
1
Зустріньтеся зі старими друзями. Спогади дитинства або ранньої молодості безсумнівно викличуть посмішку на вашому обличчі. Сучасні засоби зв'язку дозволяють знайти однокласників чи друзів по університету. Скористайтеся соціальними мережами і влаштуйте незаплановану зустріч випускників або ж організуйте дружнє побачення з людьми з дитинства. Збиті коліна, перша двійка, списування на іспитах - всі ці дрібниці порадують вас і подарують чимало приємних емоцій.
2
Рушайте в подорож. Немає нічого краще зміни обстановки. Звичайно, ідеальним варіантом буде поїздка до моря або океану, але для таких подорожей завжди потрібні гроші. Між тим, можна обійтися і без солідного рахунку на карті. Дістаньтеся до найближчого парку, лісу чи заміських музейних територій і проведіть там весь день. Підгадати з погодою, і цей день подарує вам справжню насолоду.
3
Виберіть хобі. Якщо ви все ще не розібралися зі способами творчої реалізації, саме час цим зайнятися. Подумайте, що вам дійсно подобається. Ви можете зайнятися вишивкою, волейболом, рибалкою, квітникарством або розведенням змій - ступінь екстриму залежить від вас. Вихід енергії через творчість не тільки позбавить від негативу, а й наділить самими позитивними емоціями.
4
Покатайтеся на роликах, ковзанах або велосипеді. Згадайте дитячі забави, які так подобалися раніше! Візьміть на прокат будь-який вид спортивного інвентарю, здатного вас прокатати з вітерцем. Здзвонитеся з друзями - багато вас підтримають. Радість, схожа на дитячий захват, вам забезпечена.
5
Влаштуйте День краси. Він гарантує позитивні емоції, якщо проробляти всі процедури не поспішаючи і з насолодою. Наберіть у ванну теплої води, додайте в неї морську сіль, збийте ароматну піну, розставте навколо свічки. Зробіть маску. Якщо ви можете дозволити собі сходити в салон - прекрасно! Масаж, спа-процедури і інші радощі безсумнівно зарядять позитивним настроєм на довгий час.
Напевно у кожного з вас в житті були моменти, коли нічого не радувало. А саме життя здавалася нудною, прісної, якийсь безглуздою, що проходить даремно. І дуже хотілося хоч якось змінити її, отримати хоч якісь позитивні емоції . Найдурніше, що можна зробити в такій ситуації - спробувати досягти цих емоцій за допомогою алкоголю, або, того гірше - наркотиків. Повірте, це не вихід! Сьогохвилинна «гострота відчуттів» потім обернеться як мінімум загубленим здоров'ям.
Інструкція
1
Спробуйте знайти собі якесь хобі. Залежно від своїх звичок, складу характеру, темпераменту, умов життя. Згадайте, ви ж напевно чимось захоплювалися в дитинстві! А хіба доросла людина не може знайти собі справу до душі? Як кажуть, на будь-який смак і гаманець? Напевно може! І воно принесе йому масу позитивних емоцій.
2
Якщо дозволяють фінанси - постарайтеся поїздити по світу. Повірте, це ні з чим незрівняне задоволення - бачити різні країни і визначні пам'ятки. Яскраві емоції напевно буде вам гарантовані. На світі так багато красивих місць! І в Європі, і в Африці, і в Азії. Навіть самий похмурий, «замкнутий» людина випробує захват, побачивши Староместскую площа в Празі, величні руїни римського Форуму, приголомшливу красу підводних рифів Червоного моря.
3
Якщо ні матеріальних можливостей для того, щоб подорожувати за кордоном, - частіше вибирайтеся на природу. Це особливо важливо для жителів великих міст. Кілька годин, проведених в лісі або на березі річки, на свіжому повітрі, подалі від гуркоту, людський штовханини і бензинових вихлопів - вони так багато вам дадуть! Напевно відчуєте, що і на душі стало легше, і життя здається краще.
4
Ну, а якщо вам подобається працювати на дачі - намагайтеся вибиратися туди при першій можливості. Помилуйтеся плодами своєї праці: пишним квітником, доглянутими грядками із зеленню і овочами, фруктовим садом, красивою різьблений альтанкою. Позитивні емоції гарантовані.
5
Якщо ж ви домосід, «важкий на підйом», і не мислите життя без тієї самої міської товкотнечі і гармидеру - інтернет дає масу можливостей для підняття настрою. Знайдіть форум, де збираються близькі вам по духу і захопленням люди. Спілкування з ними напевно дасть вам масу позитивних емоцій.
6
Також отримати емоції можна, відвідавши розважальні установи, наприклад, якісь атракціони або ж просто покататися на картингах. Влітку ви можете поплавати на байдарках або ж катамаранах.
7
Так просто-напросто постарайтеся отримувати задоволення від найпростіших, буденних речей! Від гарної погоди, наприклад. Від щирої посмішки знайомої людини ... Від виду щасливою молодої матері, провідною за ручку свою крихітку. Це ж зовсім неважко!