Як виграти грінкарту.

Свідоцтво про право іноземця на постійне проживання в США являє собою пластикову картку з фотографією власника, його персональними даними та штрих-кодом. Кілька десятиліть тому такі карти мали блідо-зелене забарвлення. Звідси і пішла назва «грін-карта», від англійського green card. Протягом багатьох років у ряді країн, у тому числі і в Росії, державний департамент США проводить розіграш на отримання грін-карти. Щоб брати участь у лотереї, вам знадобиться комп'ютер і доступ в інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть інформацію про час проведення лотереї. Як правило, вона відбувається восени, протягом місяця, а виграш оголошується навесні. Щороку оновлюються списки країн, громадяни яких можуть брати участь у лотереї. Переконайтеся, що ви потрапили в цей список. Щоб мати право брати участь у розіграші, ви повинні мати освіту не нижче середнього, не бути судимими і не хворіти соціально-небезпечними захворюваннями.
2
Зайдіть на сайт www.dvlottery.state.gov. Це офіційний сайт, через який приймаються заявки. В інтернеті багато різних ресурсів, де вам запропонують заповнити анкету за невеликі гроші, а в деяких випадках ще й дадуть гарантію виграшу. Не дайте себе обдурити. Лотерея абсолютно безкоштовна.
3
Знайдіть півгодини вільного часу і уважно вивчіть інструкцію перед заповненням анкети. Переконайтеся, що ви володієте всією необхідною інформацією про ваших членах сім'ї. В анкеті потрібно вказати дані чоловіка і дітей, яким менше 21 років. Якщо ви в розлученні, а діти живуть з іншим батьком, інформацію про них все одно потрібно вказувати.
4
Зробіть для анкети якісні фотографії, які задовольняють всім вимогам лотереї. Вони повинні бути певного формату і розміру, і зроблені не більше шести місяців тому. Фотографії повинні бути у всіх членів сім'ї, яких ви вказуєте в анкеті.
5
Заповніть анкету, вставте фотографії, уважно перевірте всі дані і відправляйте. Анкета заповнюється on-line. У вас буде тільки один шанс, тому скористайтеся ним правильно. Після того як ви відправите свої дані, на сайті з'явиться підтвердження, що анкета прийнята і ваш персональний код з декількох букв і цифр. Обов'язково збережіть цю інформацію. Після того як пройде розіграш, ви зможете зайти на сторінку, де вказані імена переможців лотереї тільки за допомогою свого коду.
6
Тепер просто чекайте весни. Все, що можна було зробити для того, щоб виграти грін-карту в країну свободи, ви вже зробили. Можна забути про неї на півроку, можна почати посилено вчити англійську або збирати гроші - це на ваш розсуд. Але пам'ятайте, що це всього лише лотерея, і все залежить від випадку і вашого везіння.
Лотереї дозволяють за порівняно невелику грошову суму отримати шанс отримати великий виграш, що перевершує внесок часом в тисячі разів. Для того щоб взяти участь в подібному азартному заході, необхідно придбати одним з доступних способів лотерейний квиток і спробувати вгадати комбінацію цифр.
Інструкція
1
Зверніться в точку продажу лотерейних квитків в вашому місті. Якщо ви не знаєте, де вони знаходяться, то відвідайте сайт «Державної лотереї» за посиланням http://www.gosloto.ru/map. Виберіть або введіть назву свого міста і вулиці. Після цього ви отримаєте повний список кіосків і магазинів, в яких можна придбати квиток, а також зможете ознайомитися з інформацією щодо виплати виграшу.
2
Увійдіть у системі «Гослото», щоб можна було брати участь лотереї за допомогою інтернету. Введіть свої дані, поштову скриньку і мобільний телефон. Отримайте логін і пароль від «Особистого кабінету». Після цього ви зможете авторизуватися на сайті.
3
Виберіть гру, в полі, що з'явилося виберіть потрібну кількість чисел. Натисніть кнопку «Зіграти» і помістіть ставку в корзину. Після цього необхідно сплатити лотерейний квиток одним із запропонованих способів або поповнити гаманець в системі.
4
Беріть участь в лотереї через систему «Яндекс.Деньги». Для цього необхідно мати свій Яндекс-гаманець з необхідною сумою. Авторизуйтеся на сервісі, перейдіть в розділ «Гослото» і зробіть ставку. Сплатіть рахунок і отримаєте електронний варіант квитка на свою поштову скриньку, який необхідно роздрукувати для отримання виграшу.
5
Купуйте лотерейні квитки в платіжних терміналах InterExpress, які можна знайти в торгових центрах або в під'їздах житлових комплексів. Для участі в лотереї необхідно вибрати ставку, внести в термінал відповідну грошову суму, після чого отримати квитанцію із зазначенням обраних номерів.
6
Грайте у державну лотерею у платіжних терміналах QIWI. Відкрийте розділ «Оплата послуг», виберіть кнопку «Лотереї та квитки», після чого клацніть на значок «Гослото». Після цього зробіть ставку на ігровому полі, введіть номер свого мобільного телефону. Потім вкажіть ПІН-код від свого «QIWI-гаманця» і підтвердіть оплату.