Як бути хорошою тещею.

Про тещі складено стільки крилатих фраз, пісень, анекдотів. Це вже скоріше ім'я загальне. Часом теща і зять ведуть між собою багаторічну і непримиренну боротьбу за вплив на жінку, яка для однієї є дочкою, для іншого - дружиною. Але цього сімейного трикутника, внутрішнього протистояння цілком можна уникнути.
Інструкція
1
Необхідно усвідомити, що зять - це чоловік, якого вибрала дочка, і це її вибір, який потрібно поважати. Подобається вам зять чи ні, головне - він подобається дочки, вона його любить, вона щаслива. Вибудовуйте відносини з зятем на повазі, розумінні, доброті.
2
Навчіться володіти собою, своїми почуттями. Жінки імпульсивність, емоційніше чоловіків, часто першими провокують конфлікти. Ситуації, коли зять проявляє агресивність, зустрічаються набагато рідше. Але таким він може стати, відповідаючи на різкі випади у свій бік.
3
Утримуйте себе від бажання втручатися у відносини дочки та її чоловіка, від поривів робити зауваження, повчати, на щось вказувати. І не налаштовуйте дочка проти чоловіка. Уміння володіти собою дасть можливість уникнути конфліктів.
4
Пам'ятайте про те, що ваш зять виріс в іншій родині, з іншим укладом, життєвими пріоритетами. Він сформована людина і не хоче, щоб його виховували, «підганяли» під себе. Тим більше він не хоче, щоб теща втручалася в його стосунки з дружиною. Зрозумійте, що ваші поради повинні бути просто порадами, а не керівництвом до негайного їх виконання. Право приймати рішення має належати дочці і зятю.
5
Щоб не жити життям своїх дітей, не вважати участь у всіх подіях і справах сім'ї дочки своїм обов'язком, не звужують коло своїх інтересів, займіться тим, що вам подобається, що приносить радість: вирощуванням квітів, вишиванням, роботою, спортом . Зберігаючи активність свого власного життя, ви зможете уникнути абсолютного занурення в чужу життя, не будете «душити» своєю турботою і опікою ні дочка, ні зятя, ні онуків.
6
Любити зятя ніхто і не змушує. Ви любите свою дочку. Так що в першу чергу, перш ніж затіяти сварку з зятем, подумайте про неї, про її почуття, що не принижуйте обраного нею чоловіка.
7
Проявляйте мудрість, делікатність і тактовність. Непросто прийняти в сім'ю по суті чужої людини, непросто навчитися бути тещею, а вже гарною тещею - тим більше. Але постарайтеся - так ви збережете щастя дочки, її сімейне життя.