Як позбавити кота від бліх.

Існують наступні види препаратів, здатні захистити домашню тварину від бліх: нашийники, шампуні, спреї і краплі. Багато з них також можуть усунути і інших комах: власоедов, кліщів. Нашийники підходять для профілактичних цілей, краплі, шампуні та спреї - щоб вивести бліх.
Інструкція
1
Вимийте кота шампунем відповідно до рекомендацій виробника на упаковці. Пам'ятайте, що ніякої шампунь не знищить комах, які знаходяться поза тварини. Промийте ретельно шерсть після обробки, інакше ваш вихованець ризикує отруїтися, коли почне вилизуватися. Внаслідок чого можлива блювота, температура і нудота. Серед шампунів себе добре зарекомендували «Хартц», «Беафар», «Чистотіл».
2
Використовуйте краплі - це один з найкращих засобів, пропонованих на ринку, як по ефективності, так і з безпеки для тварини. Наприклад, «Адвентейж», «Фронтлайн», «Промеріс», «Хартц». Наносите їх на шкіру, в область холки. Ліки вбирається, після чого потрапляє в кров і поширюється по всьому тілу. При укусі блоха труїться отрутою, який вже знаходиться в котячої крові і гине. Такі краплі здатні вбивати навіть личинки бліх, які знаходяться на тілі тварини. Помийте кота через кілька годин після нанесення. Дія препарату триває близько місяця.
3
Можна використовувати спеціальний спрей для боротьби з комахами марок «Рольфклуб», «Чистотіл», «Барс». Це теж дуже ефективний засіб. Вплив триває майже три місяці, а сам препарат абсолютно безпечний для вихованця. Деякі його види можуть знищувати бліх та інших комах на відстані. Вони гинуть вже при близькому знаходженні поряд з твариною, якого обробили спреєм. Для посилення ефекту обробіть килимки, кошики, підстилки на яких любить спати ваш кіт, щоб уникнути повторного зараження.
4
Після виведення паразитів купите і одягніть вашому вихованцеві нашийник, наприклад, «Кілтікс», «Больфо», «Рольфклуб», «Беафар». Пам'ятайте, що ефект від нього буде мізерно малим, якщо саме нашийник вибрати в якості засобу боротьби з блохами. А як профілактичний засіб він прекрасно підійде. Але врахуйте, що деякі виробники додають до складу небезпечне для котів речовина «амитраза». Воно може викликати алергію у тварини. Тому, перш ніж купити нашийник, уважно прочитайте склад.
Зверніть увагу
Купуйте ці товари тільки в зоомагазинах або ветеринарних аптеках, щоб уникнути придбання підробок.