Як відкрити фірму в Німеччині.

Німеччина приваблює бізнесменів як країна, яка вміє зберігати відносну економічну стабільність навіть у найважчих умовах. Так що якщо вам здається, що пора виходити на світовий ринок, відкриття фірми саме в Німеччині - найкращий варіант.
Інструкція
1
Вивчіть ситуацію на європейському та світовому ринку в тому сегменті, в якому працюватиме ваша фірма. Продумайте концепцію вашого бізнесу. Якщо ви до цього не мали досвіду роботи в Європі, проконсультуйтеся з цього приводу з фахівцями.
2
Придумайте назву для своєї фірми. Але не забудьте, що воно не повинно порушувати вже існуючі авторські права та торгові марки. Щоб зареєструвати назву, зверніться в Федеральне патентне відомство Німеччини, співробітники якого в найкоротші терміни повідомлять вам, чи є в їхній базі даних подібне найменування, чи ні.
3
Для того щоб у вас було якомога більше переваг для розвитку вашого бізнесу в Європі і для контролю над ним, варто відкривати товариство з обмеженою відповідальністю (GmbH). Але можна відкривати і компанії, що мають інші форми власності (GmbH & Co. KG, AG, або UG).
4
Визначте види діяльності фірми і зверніться до нотаріуса з Німеччини для оформлення стандартного пакету установчих документів та статуту. Проведіть збори засновників, на якому прийміть статут майбутньої фірми і затвердите посадових осіб. Однак керуючим компанії (не обов'язково входять до складу засновників) має бути людина, який постійно проживає в Німеччині. Знайдіть відповідного керуючого, укладіть з ним трудову угоду і введіть його в курс справи відповідно до умов контракту.
5
Зверніться знову до нотаріуса для засвідчення всіх установчих документів фірми. Завірені документи направте в банк для відкриття рахунку фірми і перекладу статутного капіталу (як мінімум, € 12.500). Передайте нотаріусу виписку з рахунку в банку або попросіть співробітників банку переслати її по факсу. Це необхідно, щоб нотаріус зміг передати весь пакет документів в Торговий реєстр (Handelsregister).
6
Отримайте у нотаріуса виписку з Торгового регістра, отримаєте податковий номер і пройдіть реєстрацію в муніципалітеті.