Як позбутися запаху в кросівках. Як зшити іграшку їжачка.

Іноді навіть нові кросівки після однієї-двох носок починають виділяти неприємний запах. Джерелом такого запаху є бактерії, які розкладаються, вступаючи в контакт з потом і вологою. Не поспішайте викидати таке взуття, адже її ще можна врятувати.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно усунути вже наявний запах. Протріть внутрішню частину кросівок марганцівкою, формідроном або перекисом водню і просушіть взуття як мінімум 12 годин. Якщо запах дуже сильний, то можна налити перекис водню всередину і почекати поки вона перестане пузиритися, після чого вилити антисептик і просушити взуття.
2
У боротьбі з запахом допоможуть спиртовмісні рідини. В кросівки налийте горілку, надіньте чисті шкарпетки і походіть у взутті кілька годин. Просушіть взуття. Не переживайте, горілка вивітриться швидко і запах спирту зникне.
3
Насипте в кросівки харчову соду і залиште на добу, після чого просто витрусити її або приберіть за допомогою пилососа. Такий спосіб не підійде, якщо ваша спортивне взуття зшита з чорної шкіри. Замінити соду можна присипкою, що містить саліцилову кислоту.
4
Вбити всі мікроби і усунути запах можна заморожуванням. Звичайно, такий метод особливо гарний у зимову пору року, коли взуття можна просто виставити на балкон.
5
Після того як запах зник потрібно постійно підтримувати взуття в чистоті: - регулярно провітрюйте взуття. Якщо ви користуєтеся кросівками всього кілька разів на тиждень, то всі залишилися час тримаєте їх на балконі; - раз на тиждень міняйте устілки. Найкраще вибирати устілки з натуральних матеріалів. Існують ароматизовані устілки і з вугільним шаром; - обов'язково сушіть кросівки. Важливо це робити не тільки зовні, але і всередині. Купуйте спеціальні прилади для сушіння з іонізатором. Якщо приладів немає, то висушити взуття можна за допомогою газети. Набейте взуття папером і міняйте її кожну годину, до повного висихання.
6
Не забувайте стежити і за чистотою ніг: - кожен день мийте ноги з милом. Ретельно витирайте їх після миття, особливо між пальцями; - користуйтеся дезодорантами і кремами; - робіть ванночки для ніг з міцного чаю, кори дуба або соди; - щодня міняйте шкарпетки; - майте змінне взуття на роботі.