Як робити дизайн-проект.

Оформити будинок або квартиру можна в будь-якому стилі. Головне, щоб усі зміни були узгоджені і затверджені замовником і в департаменті будівництва. А щодо всього іншого - немає межі фантазії дизайнера!
Інструкція
1
Якщо ви зібралися працювати над замовленням, складіть технічне завдання з урахуванням побажань клієнта. Опишіть основні цілі та завдання проекту. Метою може бути повний проект, ескізний або планувальне рішення. Отримаєте всі необхідні дані у замовника, а саме: - склад сім'ї (скільки чоловік проживає, якого віку); - ритм життя (знадобиться для оформлення, наприклад, кабінету, їдальні тощо.); - Наявність домашніх тварин: - частота проведення урочистих заходів (днів народжень або просто зустрічей друзів); - хобі.
2
Уточніть побажання замовника. Можливо, він хоче, щоб у вітальні був камін, або перехід в санвузол здійснювався зі спалень господарів. Дізнайтеся, які ще зони необхідно організувати в житловому приміщенні.
3
Продемонструйте замовнику вже готові проекти або запасіться перед зустріччю з ним каталогами (в паперовому та електронному варіанті). Не виключено, що який-небудь проект йому припаде до душі, і вам залишиться тільки внести невеликі корективи.
4
Зробіть обмір квартири і виконайте креслення існуючого плану. Проаналізуйте отриманий від замовника матеріал і розробіть планувальне рішення і основну концепцію проекту. Для проектування вам знадобиться програма Graphisoft ArchiCAD.
5
Підберіть матеріали і колірне рішення. Смоделируйте фотореалістичну візуалізацію інтер'єру (за допомогою, наприклад, Autodesk 3ds Max).
6
Виконайте всі необхідні креслення для узгодження в Департаменті будівництва (план до реконструкції і після реконструкції приміщення). Створіть плани всіх комунікацій, ескізи розрізів інтер'єру та схеми розміщення меблів, електропобутових та газових приладів.
7
Окремо зробіть креслення і схеми для підрядників, розрахувавши обсяги матеріалів та їх приблизну вартість. Складіть відомість по обробці квартири.
8
Роздрукуйте весь проект і віддайте його замовнику.