Як прошити xbox 360 самостійно. Як повернути настройки xbox 360.

Xbox 360 є другою за рахунком ігровою приставкою від компанії Microsoft. Одним з її недоліків є те, що пристрій не читає «ліві» диски. У зв'язку з цим у багатьох виникає бажання перепрошити Xbox 360, щоб розширити можливості приставки. Перед тим як приступити до даного процесу, необхідно пам'ятати, що при найменшій помилку ви можете зіпсувати корпус, втратити гарантію або отримати бан в Live.
Інструкція
1
Відкрийте корпус ігрової приставки Xbox 360. Для цього необхідно акуратно від'єднати засувки на бічній панелі і відсунути її. Зніміть гумові ніжки пристрою. Озбройтеся тонкої і довгою викруткою, щоб відсунути дві засувки з боків заглушки Xbox 360.
2
Відстебніть акуратно залишилися засувки і підніміть пластикову заглушку. Приберіть гарантійну голограму. Вона вам більше не знадобиться, так як перепрошивка сама по собі позбавляє вас такого привілею. Відігніть чотири застібки і відкрийте корпус приставки. Зніміть фальшкнопку, щоб відкрити DVD-привод. Відкрутіть гвинти корпусу і зніміть фальшпанель DVD-приводу.
3
Приготуйте дискету. Для цього необхідно вставити її в флоппі-дисків. Після цього зайдіть в «Мій комьютер», де клацніть правою кнопкою мишки по ярлику флоппі диска і натисніть кнопку "Форматувати". З'явиться діалогове вікно, в якому необхідно поставити галочку біля напису «Створення завантажувального диска MS-DOS», після чого натиснути на кнопку «Почати».
4
Скачайте з мережі інтернет програму DosFlash 16, яка необхідна для здійснення прошивки. Скопіюйте файли з її папки на дискету. Якщо ваш персональний комп'ютер не має флоппі-дисководом, то за аналогічною схемою можна зробити системну флешку.
5
Вимкніть комп'ютер. Розберіть його корпус, щоб отримати доступ до материнської плати і SATA-шлейфам. Вимкніть всі SATA-пристрої від материнської плати, після чого підключіть до неї Xbox 360 за допомогою SATA-роз'єми на приводі. При цьому необхідно врахувати, що різниця потенціалів може привести до поломки одного з пристроїв, тому необхідно приставку встановити якомога далі чи організувати загальну заземлювальну шину.
6
Запустіть комп'ютер і зайдіть в BIOS. Встановіть в настройках завантаження з дискети завантаження або флешки. Збережіть зміни і вийдіть з BIOS. Після того як завантажиться Dos і з'явиться командний рядок, необхідно включити Xbox 360. У командному рядку напис dosflash16, натисніть Enter і вкажіть цифру «0» або «1».
7
Після цього на екрані будуть відображатися цифри і букви, вимкніть на 5 секунд приставку. З'явиться запит, в якому необхідно вибрати команду «Прочитати», для чого натисніть клавішу R. Підтвердіть свій вибір і введіть назву для сохраняемой прошивки. Вимкніть комп'ютер і приставку.
8
Підключіть назад все SATA-пристрої і завантажте комп'ютер, при цьому не забудьте повернути настройки BIOS. Вставте дискету або флешку. Розпакуйте архів з прошивкою і виберіть папку з номером «12», який означає майбутню швидкість приводу.
9
Скопіюйте до папки створену прошивку, після чого запустіть файл Make iXtreme firmware.bat і натисніть будь-яку клавішу. З'явиться нова прошивка для вашого Xbox 360 з назвою ix14.bin. Щоб її встановити, необхідно повторити дії попередніх двох пунктів, тільки під час запиту вибрати не команду «Прочитати», а «Записати». В результаті ви отримаєте перепрошитого приставку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_W4yUT9qEo