Як доглядати за перуками з натурального волосся.

В даний час перуки користуються великою популярністю серед представниць слабкої статі. І це неспроста. Вдало підібране виріб може урізноманітнити ваш імідж, створити нову зачіску бажаної довжини, кольору і фактури. Однак зберегти перуку в хорошому стані не так легко, як здається на перший погляд.
Інструкція
1
Догляд за перуками з натурального волосся є аналогічним догляду за власним волоссям. По-перше, для підтримки життя таких виробів слід застосовувати тільки якісні миючі та інші засоби по догляду за ними, а також виявляти дбайливе ставлення до самої речі.
2
Перед миттям перуки акуратно розчешіть волосся, починаючи від їх кінчиків і поступово просуваючись до коріння. Уникайте зіткнення щітки з основою виробу. Видаліть всі вузлики.
3
Мити перуку необхідно у воді кімнатної температури без здійснення різких і енергійних рухів. Найбільший акцент при цьому робіть на ділянці потилиці і чола, т.к. саме ці місця більше інших схильні до забруднення.
4
Для збереження життя натурального волосся і додання їм природного вигляду і шовковистості використовуйте тільки якісні й перевірені бальзами. Обполіскуйте перуку холодною водою, поливаючи нею по напряму від коріння волосся до їх кінчиків.
5
Сушити перуку необхідно особливим чином. Загорніть вологе виріб у сухий рушник і ніжно віджимайте до повного його висихання. Не слід намагатися прискорити процес сушіння речі, розміщуючи її поблизу від джерел тепла. Це може призвести до зміни форми перуки і випадання волос.Висушенное виріб потрібно дбайливо струсити і розчесати вищевказаним способом. Не можна розчісувати мокре або вологе волосся.
6
Нерідко бувають ситуації, коли жінці перуку може не підійти у своєму первісному вигляді, або вона бажає трохи підкоригувати довжину окремих пасом. У такому випадку необхідно звернутися до свого перукаря для зміни стилю зачіски.
7
Для тривалого зберігання перуки краще використовувати коробку або пакет, в якому ви придбали виріб. При цьому перуку повинен бути обов'язково сухим. Для короткочасного утримання та збереження форми рекомендується використовувати спеціальні підставки для перук.