Як наростити передній зуб. Як нарощують третину зуба.

Кожна людина при виникненні проблем з зубами, їх руйнуванні або пошкодженні відчуває фізіологічний дискомфорт, який проявляється навіть при найменшій навантаженні. Коли подібні проблеми стосуються передніх зубів, до такого стану додається ще й дискомфорт психологічний, заснований на невпевненості у власній привабливості.
Інструкція
1
Для нарощування передніх зубів у сучасній стоматології застосовується метод естетичної реставрації зубів, що користується з кожним днем все більшою популярністю серед клієнтів в дантистів. Це художній напрям сьогодні становить серйозну конкуренцію вже звичного протезуванню металлокерамическими, а також фарфоровими або цирконієвими коронками.
2
Для реставрації передніх зубів зверніться в добре зарекомендувала себе клініку і лікаря. Матеріалами для їх нарощування є светоотверждаемие композити. Їх колірна гамма настільки велика, що стоматолог без праці підбере вам відтінок, ідеально збігається з кольором натуральної емалі пошкодженого зуба. При відновленні більше третини зубної коронки додатково застосовуються штіфти.Композітние матеріали мають високу міцність, адгезивностью і біологічної сумісністю з зубними тканинами, а також пластичністю. Остання якість дає можливість вірно відтворити необхідну форму зуба. Адгезионная здатність композитів забезпечує 100% -е міцне з'єднання реставраційних елементів з природними частинами зуба і при правильно вибраному відтінку матеріалу створює практично непомітний перехід між ними.
3
Композит наноситься пошарово. Лікар точно відтворює мікрорельєф зуба, після чого на нього направляється світловий промінь певного спектру. Під його впливом композиційний матеріал твердне і створює надійне зчеплення з живими тканинами. Більш високий естетичний ефект виходить після нанесення на зуб тонкого шару фотокомпозиту.
4
Можливості реставрації передніх зубів дуже широкі. За допомогою нарощування ви можете не тільки змінити форму і розміри пошкодженого зуба, усунути відколи й неестетіческіе прояви вікової стертості, але також скорегувати колір, приховати наслідки карієсу, закрити міжзубні проміжки і вирівняти зубний ряд.
5
Зверніться до стоматолога за допомогою у виправленні прикусу незначною патології. Це обійдеться вам набагато дешевше, ніж довгострокове його лікування при використанні різних брекет-систем і пластинок. Вдобавок ви успішно вилікуєте окремі патології зубів і одночасно усунете їх косметичні дефекти. Причому все це ви можете зробити за один візит до стоматолога.
6
Враховуючи багатоплановий і високий естетичний результат, вартість реставрації передніх зубів є більш ніж адекватною (від 2500 рублів залежно від пошкодження зуба). У підсумку ви отримаєте міцний, абсолютно повноцінний, як з візуального, так і з фізіологічної точки зору, зуб.