Як заблокувати комп'ютер на пароль.

В операційній системі Microsoft Windows передбачена можливість захисту даних та обмеження доступу до інформації, що міститься на комп'ютері. Перед кожним завантаженням система запитує пароль, і сторонній його людина не зможе скористатися комп'ютером. Щоб встановити пароль, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Для початку придумайте той пароль, який ви самі в майбутньому не забудете. Якщо необхідно, запишіть його на аркуші паперу, але тоді не зберігаєте свої записи в безпосередній близькості від комп'ютера, інакше установка пароля не матиме ніякого сенсу.
2
Викличте «Панель управління» через меню «Пуск». У категорії «Облікові записи користувачів» або виберіть завдання «Зміна облікового запису», або клікніть по значку «Облікові записи користувачів». Відкриється нове вікно.
3
У новому вікні виберіть обліковий запис «Адміністратор комп'ютера», клікнувши по відповідному значку лівою кнопкою миші. У новому вікні з питанням «Що ви хочете змінити у своєму облікового запису?» Виберіть завдання «Створення пароля».
4
У першому полі «Введіть новий пароль» вкажіть той пароль, який будете використовувати при вході в систему. У другому полі «Введіть пароль для підтвердження» ще раз вкажіть тільки що введений пароль. Зверніть увагу на те, що в даному випадку враховується регістр (написання великих і великих літер).
5
Третє поле для заповнення не обов'язково. Тим не менше, якщо ви не впевнені, що зможете швидко запам'ятати пароль, скористайтеся цим полем для створення підказки. При цьому враховуйте те, що підказка буде видно всім користувачам, які намагаються увійти в систему.
6
Натисніть на кнопку «Створити пароль». Вам буде запропоновано зробити свої файли і папки особистими. Прочитайте пояснення, що пояснює, навіщо це необхідно і виберіть один з варіантів: або «Так, зробити їх особистими», або «Ні».
7
На цьому створення пароля буде закінчено. При наступному вході в систему введіть пароль у відповідне поле і натисніть на кнопку «Увійти». Якщо ви використовуєте екранну заставку, можете посилити захист комп'ютера.
8
Викличте компонент «Екран» і на вкладці «Заставка» встановіть маркер в поле «Захист паролем». Після цього пароль, який ви використовуєте при вході в систему, буде запитуватися ще й тоді, коли буде необхідно повернути комп'ютер в активний режим після появи заставки.
Якщо ваш комп'ютер розташовується в місці, де доступ до нього можливий з боку небажаних людей, а вмикати і вимикати його кожного разу вам не дозволяє ритм роботи, то вам варто навчитися блокувати комп'ютер, залишаючи робоче місце. Благо, це зовсім не важко.
Інструкція
1
Кожен раз встаючи з-за столу, просто натискайте на клавіатурі комбінацію клавіш WIN (це клавіша з намальованим на ній символом windows, після натискання запускає меню "Пуск") і "L". Після цього комп'ютер заблокується і доступ до нього стане можливий тільки після введення пароля користувача.
2
Якщо ви хочете, щоб комп'ютер блокувався автоматично, то відкрийте властивості екрану, перейдіть на вкладку "заставка" і відзначте галочкою пункт "Захист паролем". Тепер після закінчення деякого часу бездіяльності, коли система включить заставку, знову продовжити роботу можна буде, знову ж таки, тільки після введення пароля.