Як включити інтернет на мобільному.

Щоб на мобільному телефоні працював інтернет, необхідно мати спеціальні настройки. Отримати їх можна, виконавши замовлення у оператора за спеціальним номером. Коли налаштування надійдуть, їх обов'язково потрібно зберегти.
Інструкція
1
У кожного оператора зв'язку є свої номери, за якими можна здійснити замовлення автоматичних налаштувань інтернету. Абонентам «Білайну», наприклад, надається два види інтернет-з'єднання, а тому і кілька доступних номерів для підключення послуги. Для активації GPRS-зв'язку необхідно відправити операторові USSD-запит * 110 * 181 #. Для отримання настройок іншого типу абонент повинен скористатися USSD-номером * 110 * 111 #. Який би номер для підключення ви не вибрали, не забудьте перезавантажити ваш телефон після його налаштування (просто відключіть його на пару хвилин, потім знову можете включати). Вихід в інтернет стане доступний відразу після скоєння процедури.
2
Абоненти, які користуються послугами зв'язку «МТС», можуть виконати активацію інтернет-з'єднання за допомогою безкоштовного номеру 0876 або офіційного сайту компанії.
3
Для клієнтів мережі «Мегафон» призначається спеціальний номер абонентської служби 0500. Щоб отримати автоматичні настройки, зателефонуйте по ньому з мобільного телефону. При бажанні замовлення можна виконати і з міського номера, зателефонувавши на 502-55-00. Активація послуги передачі даних також можлива і в будь-якому салоні зв'язку або в офісі підтримки абонентів. Співробітник компанії відповість на всі питання і допоможе вирішити виниклу проблему з підключенням.
4
Оператор зв'язку «Мегафон» створив для користувачів короткий номер 5049, завдяки якому можна здійснити налаштування інтернету на мобільному телефоні. Для цього знадобиться відправка смс-повідомлення з кодом 1. Зверніть увагу на те, що даний номер також незамінний при активації MMS і WAP. Однак тоді абонент повинен буде замінити в своєму повідомленні цифру 1 трійкою або двійкою. Наступні два номери також допоможуть вам зробити інтернет-з'єднання на своєму телефоні активним: 05049 і 05190. В обох випадках потрібно лише зробити виклик і слідувати інструкціям автоінформатора.